žiemos atostogų paskirties šeimos

Kaip taisyklė, dauguma žmonių eina į pelnytą atostogos vasarą ar ankstyvą rudenį. Tačiau, jei jūsų poilsio dienas nukrito ant žiemos metu, neskubėkite nusiminti! Tai šaltas metų laikas yra gražus savaip, o pasaulis yra pilnas vietas eiti atsipalaiduoti žiemą ir malonus ir geros sveikatos. Pradžių, kad šis straipsnis bus ne apibūdinti madingus pajūrio kurortuose, kaip šiose vietose izlyublennyenashimi turistai gali aplankyti ištisus metus. Mes sutelkti dėmesį į tas šalis, kur jūs galės tikrai myli sniegas, šaltis ir žiemą.

  1. Jei esate gerbėjai prekybos ir viešojo festivaliuose, tada jums geriausias šalies, kurioje pailsėti ir žiemą – tai lektuvu bilietai i anglija Vokietija ir Austrija. Jis buvo ten, gruodžio pradžioje siūlo daugybę mugėse, kur galite rasti viską, jūsų širdis geidžia. Šventiniai renginiai, kerintis šou ir spalvingi festivaliai kad jums prisiminti ilgą laiką. Jūs galite dalyvauti konkursuose, laimėti dovanų ir išgerti karšto glintveinas puodelį apsuptas vokiečiai ar austrai įdomus.
  2. žiemos atostogų paskirties vietas su vaikais? Žinoma, Suomijoje. Juk ten gyvena gerai žinomas Kalėdų Senelio, kuris palieka be dovana bet kuriam vaikui, kuris parašė jam laišką. Jei pageidaujate, galite važiuoti į elnių Kamanas ar eiti į trumpą kelionę su labai pigus skrydziai i antalija protingas haskis. Miškai ir ežerai Suomijos alsuoja magija ir paslaptis, ir mažai senų gatvių Suomijos miestų visada puošia daug šviesos, Kalėdų nuotaika, todėl jūs tiesiog jei.
  3. Jei esate širdyje romantiškas, tada geriausia vieta eiti atsipalaiduoti žiemą, yra Budapešte. Būtent šis Vengrijos miestas turi visų porų, kurie mėgsta turėti rankas ir važiuoti dideliame areną miesto centre. Čia savo jausmus išeiti su nauja jėga. Naktimis kavinės esančių apleistų apleisti pastatai bus įtraukti į santykių paslaptis.
  4. Azijos Įžymybės nebrangūs žiemos? Jei beveik visas biudžetas išvyko lektuvu bilietai i jav dovanas draugams ir artimiesiems, bet vis dar nori atsipalaiduoti, eiti į kai ramioje ir gražioje vietoje, šalia užsienyje – pavyzdžiui, Ukrainoje. Kijeve, Lvovas, arba galite susipažinti su architektūros paminklais, vaikščioti per senąjį akmenimis gatvelės, slidinėjimas ar sledding priemiestyje, ir tada atsipalaiduoti į kambarį, mėgautis nuostabiais vaizdais ir karšto glintveinas.
  5. Šalis, kurioje galite eiti pailsėti ir gerai žiemą slidinėjimas Slovakijoje. Vietos slidinėjimo kurortų leidžia praleisti nepamirštamas dienas ir gauti daug malonumo iš žiemos pramogų prieinamomis kainomis. Spygliuočių miškai, aukšti kalnai, švarus oras – tai yra pakankamai pailsėti ir pasisemsite jėgų

.

Labai daugelis keliautojų netoleruoja šilumos, todėl nori pailsėti ir žiemą. Vietos, kur galite eiti patirties gana daug – svarbu pasirinkti jums prieinamos kainos ir atstumo.

Leave a Comment