Visa: sertifikatas darbo

Žemynai, šalys, miestai… Kiek iš jų, ir kaip mažai. Viskas yra reliatyvu, ir tuo pačiu metu. Atrodytų, kad, viena vertus, tai, kas paprasta ir natūralus noras, kad asmuo galėtų keliauti visame pasaulyje, mes galime pamatyti daugiau vietų, susitikti su kitomis kultūromis, vienybės jausmą ir tuo pačiu metu, kiekvieno ir viskas šiame pasaulyje unikalumą. Tačiau, kita vertus, šis noras ne visada įmanoma, o kartais ir neįmanoma. Kas gali jį sustabdyti? Yra daug priežasčių, tačiau šiandien panagrinėkime vizą – viskas antspaudas, kad galite atidaryti visas duris prieš žmogų, ar atvirkščiai, jas uždaryti, jo nesant. Šalys prie įėjimo į kurį būtina gauti vizą, gali veikti su ženklu “begalybės”. Taigi tai lengviau nustatyti pagrindinį bevizį šalį kelionės. Tai ir Turkija, Tunisas, Egiptas, Izraelis, Juodkalnija, Gruzija, Argentina, Seišeliai. Jei svajojate keliauti į kitas šalis – būti pasirengę “mūšį” dėl vizos.

Laimėti tarp noro suprasti pasaulį ir neprieinamoje konsulate mūšį, jums kemeras turkija reikia surinkti dokumentus. Konkretus sąrašas reikalingų dokumentų kinta priklausomai nuo konsulato taisykles. Tačiau dokumentas “Pažyma iš darbo” turi bet kokiu sąrašą. Šis dokumentas patvirtina, kad jūs turite stabilią finansinę padėtį, kad būtų galima keliauti į vieną ar kitą šalį, ir kad per savo darbo vietos yra skirta jums, o tai reiškia, jūs keliaujate tik ryškių įspūdžių ir nepamirštamų įspūdžių, o ne ieškoti geriausių nėra sąlygos gyvenimą. Pavyzdys registracija, kuri reikalauja įrodymo darbo vizos, jums paprašys kelionių agentūros, arba galite susipažinti su juo ne oficialių turizmo svetainėse. Kitas jūs einate į apskaitos departamento darbo vietoje, ir jie turėtų duoti jums darbo pažymėjimą, patvirtinantį savo poziciją ir mėnesinės algos per pastaruosius šešis mėnesius. Verta pridurti, kad po kanarai keliones to, kai visi dokumentai bus siunčiami į ambasadą patikrinimui tikrai skambinti telefonu kompanija sužinoti, ar esate jų darbuotojas ir kokias pareigas užimti. Kaip matote – visi labai rimtai, todėl nuolat rinkti dokumentus pernelyg rimtai. Pageidautina, kad mėnesinės algos suma buvo ne pragyvenimo lygį ir žymiai didesnis, kitaip ambasada ir turite klausimų apie savo fizinį pajėgumą ir tikrasis tikslas savo kelionę. Atkreipkite dėmesį, kad šis dokumentas turėtų būti ant firminio blanko, ir visada su originaliu antspaudu ir parašu, kaip ambasadų neprisiimame kopijas. Kitas svarbus dalykas – darbo pažymėjimas neturėtų būti tualetą tą patį asmenį, kurio vardu jis buvo išduotas. Jei esate savarankiškai dirbantis, jums nereikia tarnybinį pažymėjimą. Vietoj to, galite pateikti notaro kopijas valstybinės registracijos PE ir įrodymus, kad mokėjimo kelione i alanija vieno mokesčio pažymėjimo, ir dokumentą, iš mokesčių inspekcijos prie pristatymo ataskaitų apie jų pajamas iš antspaudo vietą. Kai ši informacija yra jūsų rankose, jūs turite žinoti, ar norite jį išversti į anglų kalbą. Dauguma Europos šalių reikalauja notaro vertimas į anglų kalbą visus dokumentus. Bet nedaryti jokių nereikalingų judesių, kaip be sertifikatų darbo, jūs turite sąrašą, tai geriau turėti tikslią informaciją. Jei taip, prašome kreiptis į kalbą, jei jūs oficialiai perduotą dokumentą, ir jūs turite ant rankų bus susegti į sertifikato originalą darbo anglų kalba.

Po visų patarimų nurodyta atšaukimo romaną Strugatsky brolių bangų užgesinti vėjas “, kurioje ateities herojai lengvai keliauti aplink pasaulį farcast kabinų. Ėjimas į kabiną ir įvesti norimą kodą, žmonės akimirksniu gali būti vežami į bet kurio miesto, šalies, žemyno… Ar ji kada nors bus įmanoma?

Leave a Comment