Viešbučių Rusijos regionuose vyks pasaulio viešbučių tinklas

Įsakymas Rusija laikosi tarptautinių standartų 13.000 viešbučių kambarius, sakė vyresnysis viceprezidentas konsultacijų bendrovės JonesLangLaSalle Marina Smirnova, bent III Maskvos International Hotel forumo. Iš jų 10.000 yra Maskvoje, 1500 į Sankt Peterburgą…

Ji taip pat pažymėjo, kad dabartinė viešbutis rinka Rusijos regionuose susidaro iki 80% senų viešbučių, pastatytų sovietmečiu.

Kitas iš viešbučių verslo plėtrą regione

Uožas yra tai, kad 90% pajėgumų teikia verslo turizmą. Kaip tokia atrakcija turistams Rusijoje ir tam tikruose miestuose yra daug mažesnis nei galėtų būti, – sako p Smirnova.

Kaip tarptautinių viešbučių asociacijų nariai, dabar veikiančių šalyje yra apie 14 operatorių. Visų pirma, tai Accor InterContinental Hilton, Marriott, Starwood. Be to, yra ženklų tiesiog planuoja įvesti į Rusijos rinką: tai, pavyzdžiui, Skandinavijoje, Ramada, Shangri-La.

Tai prideda Miss Smirnova, pagrindinis regioninės plėtros įvyks per vidurį standartinių viešbučių. Pavyzdžiui, iš tarptautinių operatorių, tai bus tokie ženklai kaip Holiday Inn, Ibis, Cortyard, – sakė ekspertas.

Leave a Comment