Statybos planuojamas. Modelis BIM

Kiekvieno kliento svajonė yra optimaliai pastatyta pastatą, kuris turi tvarkingą išvaizdą ir jaukią aplinką, ekonominė inžinerinius sprendimus ir optimalų išteklių panaudojimą. Tačiau norint pasiekti dažnai konfliktuoja su suskaidyta darbo visame pastate projektavimo ir statybos proceso, kurį sukelia sutrikusi keitimosi informacija tarp pastato specialistų, dalyvaujančių priimant.
Vienas sprendimas, kuris galėtų žymiai pagerinti pastatą ir priimant vėlesnius valdymo procesus yra daugiamatis modelis BIM (Building Information Modeling) naudoti, aiškina www.spalvoskodas.lt pirmininkas.

BIM technika leidžia jau pilna pamatyti Statybos ir laiku kreiptis veiksmus galimų problemų. Tikrai būtų išvengta painiavos kiekvieną pastatų statybos, projektavimo ir valdymo planavimo, specialistai rekomenduoja atkreipti dėmesį į šias aplinkybes:

Svarbūs sprendimai turi būti priimami kuriant dizainą ankstyvoje stadijoje, ty statybos metu atlikti pakeitimus yra labai brangus ir rizikingas. Jei esate visi dalyvaujantys specialistai prieinama interaktyvios 3D modelį, tada jums gali išvengti subjektyvaus emocijų ir klaidų žodynėlis. Reikia pažymėti, kad klientai ne visada žino, kaip skaityti brėžinius, tačiau trimatis modelis leidžia pamatyti ir suprasti tikslią vaizdą.

Dizaineriai dirbs tiksliau ir, jei bus galima pamatyti vienoje vietoje visi būtini sprendimai, ty, architektūra, pastatai, elektros tinklų, nuotekų tinklų ir oro mainų sistema. Jis pabrėžia, kad interaktyvios BIM įrankiai leisti virtualioje prototipų pastatą, nustatyti optimalų plotas skylę atsižvelgiant į gamtoje ir numatant pastato ilgalaikės energijos vartojimo pastato vietoje. Savo ruožtu, projekto dalyviai galės priimti svarbius sprendimus ankstyvosiose stadijose projekto, tokiu būdu užkertant kelią galimiems neatitikimų, kurie gali iškilti statybos metu.

Svarbu būti padaryta greitai ir tiksliai skaičiavimus, ty BIM procesas leidžia atsisakyti įvairiomis prielaidomis ir prielaidomis. Naudojant BIM priemones, ji yra įmanoma, kad išsiaiškinti, būtinus bruožus. Tai palengvina darbą, pavyzdžiui, gamintojų statybinių konstrukcijų, nes jie BIM modelį leidžia jums sukurti tikslius brėžinius ir atitinkamai – pateikti tikslią statybos.

Statybiniai gali gauti tikslią ir struktūrizuotą informaciją, kuri nepalieka vietos savavališkai interpretacijų. Be to, tai taip pat galima pasirinkti tinkamiausius statybų sprendimus, pabrėžia valdybos pirmininkas. Praktinis šio metodo projektavimo procesas, kokybė ir veiksmingumas konferencijoje “BIM Forum 2015″ kalbų, kurių metu vadovai kalbės apie statybos pramonės atstovų Latvijos. Klausytojai dėl realių pavyzdžių pagrindu, galės įvertinti, kaip tam tikrų kelių matmenų modelius visoje statybos procesas leidžia stebėti skirtingų profilių sprendimai, pavyzdžiui, architektūros ir inžinerijos darbai, vandentiekio, vėdinimo ir elektros koreliaciją.

Building Maintenance yra pigiau ir efektyviau, jei profesionalus vadybininkas informuoti apie statybos ir technologinius sprendimus įdarbinti. Tai leidžia geriau planuoti pastatų priežiūros ir tobulinimo darbus ilgainiui, taip pat gerų Laiko valdymas planuoti veiklą turi būti imamasi.

BIM yra interaktyvi priemonė sukurta tam, kad statybos procesas efektyvesnis ir skaidresnis, siekiant pagerinti pastatų tvarumą ir priėmimo pastate esantiems likti daugiau komforto sąlygas. “Manau, kad su šiomis įvairialypes įrankiai turėtų būti susipažinę visiems, statybos specialistų, kurie rūpinasi jų augimą,” sako pirmininkas.

Leave a Comment