Spodrība pernai padidino pardavimo ir eksporto ketinate proveržio

“Spodrība” pernai padidino pardavimo ir eksporto ketinate proveržio
Latvijos didžiausių ir seniausių buitinių valiklių ir ploviklių gamintojas UAB “Spodrība” pernai, palyginti su “2011. metais padidino apyvartą 12%, iki 1,7 mln. Šiemet tikimasi apyvartą padidinti iki 2 mln, ir į eksportą, padidėjo portalas “Delfi” pranešė bendrovė.

Nuo 2006 metų, kai “Spodrība” dauguma savininkas ir valdybos pirmininkas tapo verslininkas Islandija Fridriks Ingi Fridrisksons, įmonės plėtra investētii 1.200.000 € (0.840.000), kurios investavo į įmonės gamybos įrenginių ir renovacija, taip pat gaminio projektavimas plėtra.

“Spodrība” produkcija šiuo metu yra eksportuojama į Lietuvos, Estijos, Rusijos ir Ukrainos. Be to, kad dirbo “Eco Seal for Nature” pristatyti produktus į Skandinavijos rinką. Tai rinka, kurioje vartotojas yra gerai informuotas apie ekologinius ženklus, ir jais remiantis sudaryti jų pirkimo sprendimus.

“Išvalyti” matyti toliau plėtoti eksportą, todėl ypač svarbu investuoti į gamybos ir produktų mišinio plėtrai. Siekiant išplėsti eksporto galimybes Skandinavijoje ir kitose ES šalyse ekologinio Seal pastatytas gamtos produktų liniją. Žinoma, mes norime stabilizuoti padėtį rinkoje Latvijos, todėl didinant klientų pasitikėjimą Eco produktais iš ruonių yra mėgstamas ekologiški valikliai ir plovikliai Latvijos. Didžiausias iššūkis dabar tai pasiekti – didinti visuomenės informuotumą apie vidaus valymo ir ploviklių poveikį sveikatai ir aplinkai “, sako bendrovės direktorius Manfredas Megre – Ansviesulis.

Kambariuose šaknys 1921 metais, kai buvo įkurta batų tepalas gamybos bendrovės “Kurtinys ir nariams.” 1927 Paryžiuje, šis kremas laimėjo “Grand Prix-” apdovanojimą už išskirtinius pasiekimus. Batų tepalas, pagal šį patobulinta sudėtis, UAB “Spodrība” gaminamas jau daugiau nei 90 metų.

“Spodrība” apyvarta 2011 metais buvo 1,48 mln, o nuostoliai -. 15.867 latų metai 2010 įmonė turėjo 1.570.000 apyvartą, o grynasis pelnas – 135 204 latų pelno.

1960, įmonės gamybos įrenginių buvo įsikūręs Dobele.

Leave a Comment