Rūmų aikštė – gražiausia vieta Sankt Peterburgo

Majestic Palace Square šimtmečius yra svarbiausia vieta prabangus miesto ant Neva, su vizito į kurias keliautojai patariama pradėti nepamirštamą įvadas į architektūros šedevrų Šiaurės sostinėje. Ji vis dar prisimena daug svarbu, kad Rusijos valstybės istorinius įvykius, vykstančius šioje vietoje mitingus ir demonstracijas, taip pat gydymo įvairių imperatorių žmonėms. Taigi turistų grindžiama Peter Sankt Peterburge, Rūmų aikštė yra puiki vieta savarankiškam vaikščiojimui.

Istorija: Schlossplatz pasirodė miesto žemėlapyje ant Nevos upės ties XVIII-XIX amžių sandūroje, o jos istorija prasideda su dekretu, pasirašytu 1778 Jekaterina Didžioji. Ji nusprendė pakylėti laisvą plotą greta Žiemos rūmuose, ir traukia dirbti neįprastu projekto neįvykdyti architekto YM Felten, o tada – italų architektas last minute Carlo Rossi. Felten kaip atsekti lanką iš rezidencijos, dėl kurių vėliau buvo pastatyta nauja didingi pastatai ir Rossi sutelkta architektūrinio ansamblio formavimą. Per trumpą laiką dėl kvadrato perimetrą buvo pastatytas būstines ir gvardiją, o jo centre vėliau pasirodė Aleksandras skiltis.

Norintys suprasti Rusijos istorijos Palace Square Sankt Peterburgo netikėtumai padės studentams suprasti daug punktai vadovėlius. Visų pirma, mes galime prisiminti tragiškus įvykius, kurie vyko 22 Sau 1905, ir įtrauktos į nacionalinės istorijos, pavadintame “Kruvinasis sekmadienis”. Svarbūs įvykiai vyko čia 1917, o kartu senų, pastatytų iki revoliucijos srityje sienos net dar prisimena sceną šturmo Žiemos rūmuose bolševikų.

architektūrinis ansamblis: kiekvienas turistas keliones i turkija Schlossplatz ir jos architektūrinė išvaizda bus prisimenamas dėka didinga Aleksandro kolona, ​​pastatyta šalia Žiemos rūmų, kaip pergalės paminklas. Šiame stulpelyje yra susijęs su Rusijos armijos pergalės prieš Napoleono armiją, ir jos projektą, ironiška, sukurta etniniu prancūzas – architektas Auguste Manferran. Aleksandras skiltis yra šitoje vietoje, nes 1834, kai darbas buvo baigtas jo sukūrimo, ir turistai vis dar žaviuosi paminklą pagal 47 metrų, papildyta pagal angelo figūra aukščio.

Schlossplatz pritraukia žinovų anksto revoliucinis architektūros ir meno pro išlikusių senų pastatų, kuriuose architektūrinių stilių įvairovę galima atsekti. Tarp jų yra pastatyta 1762 kaip pagrindinę gyvenamąją vietą Rusijos carų žiemos rūmuose, priešais kurio pėdsakai baroko. Dabar degancios keliones i bulgarija buvusi karališkoji rezidencija pastatyta Elžbieta yra unikali kolekcija Ermitažas. Todėl, prieš žiemos rūmus bet kuriuo metų laiku galite pamatyti turistų, kurie nori ištirti retų muziejinių vienetų aikštelė.

Pietinėje teritorijos yra baltas ir geltonas pastatas štabas, primenantis centre lanko, kuris yra gražus triumfo arka, virš didžiulio Quadriga. Ji susideda iš arkos jungia du atskiri pastatai, o dėl kadravimo patalpos plotas suteikia jai monumentalus ir iškilmingas išvaizdą. Statyti pagrindines darbuotojų, puikus architektas Rossi leido miestų problemas, aiškiai apibrėžiantis Łukowaty krašto vietos apibrėžtą dar Felten.

Kaip dar vienas architektūros šedevras gali būti identifikuotas gvardiją, pastatytas vėlyvojo klasicizmo stiliumi. Dėl neutralaus keturių aukštų pastato architektūra puikiai dera tarp baroko Žiemos rūmai ir dekoruoti klasikinio stiliaus pagrindinėje būstinėje.

Leave a Comment