Romantiškas vestuvių nuotraukos pasaulyje

Tai tikrai rasite tai jūsų vestuvių albumą po santuokos ceremonijos vienoje iš egzotiškų salų.

“Žmonės, kurie išėję švęsti vestuves latvių, labai dažnai siunčia mums savo vestuvių albumą nuotraukas. Mes esame labai laimingi, nes mes pamatyti žmonių blizgesį ir šios teigiamos emocijos atlieka savo širdis ir santykius ilgai po santuokos ceremoniją. Nuotraukos yra daugiau nei nuostabu. Galime tik įsivaizduoti, emocijos buvo neapsakomas. “Tatjana Kaušakiene Vanilė Travel kelionių ekspertas. Šios nuotraukos taip pat gali būti jūsų skrydziai vestuvių albumą.

Į egzotiškas salas – Mauricijus, Seišeliai, Jamaika, Antigva, Sent Lusija arba Bahamos – jūsų vestuvių ketina švęsti romantika ir neįprastas prašytojus iš viso pasaulio. Šios salos vestuvės yra ypač profesionalus požiūris. Ten vestuvių scenarijai buvo atidžiai – tiek vietinių tradicijų, šiek tiek egzotiškas ir romantikos dozę. Priklausomai nuo sapno tipo apie savo vestuves izsapnojuši jums pasirinkti vestuvių vietą. Mes, Vanilė Kelionės komanda gali reikalauti – įsimintina ir Pasakų jie yra visur.

Jamaika – šiek tiek bohemiška, sodrios spalvos, nemokamai! Tai Jamaikos!
Mauricijus – egzotiškų ir neįtikėtinai pigus skrydziai i atenus graži gamta su koralų rifų Indijos vandenyne ir Rojaus paplūdimiai: egzotinis romantiškas visomis jo formomis.

Sent Lusija – žinomas kaip gražiausių Karibų jūros salų, gal ten gali būti organizuotas gražiausių vestuvių pasaulyje? Žinoma!

Antigva – nuotykių ieškotojai dažniau tuoktis vandenyno gelmes.
Seišelių nustebins Jus savo kvapą gamtos grožį – mėlynas vanduo ir nuostabūs paplūdimiai, be vestuvių ceremoniją galės eiti į valtis ar plaustas tiesa Robinson.

Bahamai – noriu mažą vestuves? Bahamai yra wizzair skrydziai tinkama vieta. Yra “sandalai” viešbučiai, kurie specializuojasi organizuojant vestuves ir pora galėtų atlikti kiekvienas svajones.

Tailandas – čia egzotiškas mišinys su dvasinio tobulumo, galite pasirinkti, kad jų santuokos ceremonija budistų stiliaus ar gal dramblys atgal?

Prancūzijos Polinezija – kas ką svajoja eiti į garsaus Bora Bora saloje? Čia teigiamos emocijos pasiekti tam tikrą skrydį – drugeliai skausmas ir laimė pilnas džiaugsmo ašaros garantuotos. Čia santuokos ceremonija vandenyno jauna žmona ir vyras kiekvienas savo laivu veikia su vietos tradicijomis.

Rasti neužmirštamų įspūdžių ir galimybės gali įgyti Nassau, Bahamai!

Leave a Comment