Roma atrakcionai

Roma – Italija yra ne tik sostinėje, bet ir pasaulio orientyrai. Šiame Europos mieste sutelktas neįtikėtiną skaičių istorinių paminklų ir lankytinų vietų. Labai istorinis miesto centras nėra labai didelis, ir tai užima teritoriją nuo Termini stoties Tibro upės. Tarp populiariausių pramogų Italijos sostinėje yra Koliziejus, Romos forumas, gražus fontanas Trav, Panteonas, Vatikano bazilika Petro, populiarus tarp mėgėjų ir kitų Ispanijos laiptai. Apsvarstykite virš pagrindinių lankytinų vietų Romoje.

Apie Koliziejus

Koliziejus yra šlovės simbolis ir yra laikomas labiausiai populiarus ir žinomas paminklas visoje Italijoje. Jo statyba prasidėjo Flawiuszów Vespasian, Koliziejus yra Apdailos darbai vardu jo sūnus Titus. Iš pradžių jis buvo vadinamas “Cirque Flavievym. Atidarymo Koliziejus švenčiama per šimtą dienų.

Lankytojai stebėjo kruvinus amfiteatras šou su gladiatorius ir laukinių gyvūnų, kurie bus rodomi čia ir vaizdus jūrų lėktuvo bilietai mūšio. Savo originalia forma Koliziejus tęsėsi iki 7 amžiuje, kai popiežius (Paulius III) suteikė leidimą naudoti jo sūnėnas Koliziejus akmenis jo rūmų statybai.

Apie Romėnų forumas

Romos paminklai, paprastai yra susijusi su laiku, kai mieste dominuoja prekybos, politiką ir religiją. Kai pagrindinis prekybos centras buvo Romos forumas. Orientyras yra nuostabi pastatų grupė, kuri apima HRM Vespasian, iš Concord šventyklos griuvėsius, ir Juozapo bažnyčia, rezitsendiya Romos senatas, į Vestal griuvėsiai namas, šventyklos Anthony ir Faustina. Visi šie statiniai išsidėstę Via Sacra ir pabaigos arkos Tito, kuris savo laiku buvo pastatytas paminėti per imperatorius Jeruzalės sukilimo pergalę.

Apie fontanas Trav

Fontanas Trav – garsiausių fontanas mieste. Ji buvo pastatyta keletą metų, tarp 1732 ir 1751, ir yra įsikūręs poli Duke Palace. Pats fontanas yra vežimą su Neptūno. Tarp uolų norvegian briaunų ir vandens vežimą ištraukė tritonai ir juokingi jūros arklius. Šie puikūs skulptūros architektas BACCI. Jei manote, kad legenda ir mesti vieną monetą į fontaną, jūs netrukus grįžti į Romą vėl, jei jums mesti du – įsimylėti šį miestą. Kas žino, gal dėl geros priežasties beveik visi Romos atrakcionai turi savo legendas ir istorijas!?

Panteonas

Panteonas – žinomų paminklų senovės Romoje. Ji buvo pastatyta Marcus Agripa 27 pr. Tai įrodo atitinkamo užrašo ant portikas. Panteonas reiškia “skirta dievų.” 2-ojo mūsų eros amžiuje pastatas atstatytas Adrianas. Su krikščionybės atėjimu, Panteonas buvo paversta bažnyčia. Šiandien pastate Raphael ir kitų garsių italų palaikus.

Dėl Ispanijos laiptai

Iš “Things to do Romoje” sąrašas tęsiasi garsaus Ispanijos laiptus Italijoje. Jis buvo pastatytas sujungti du gatvės ir “Via Felice Via bilietai i paryziu del Babuino į 1721-1725 metus. Ji gavo savo pavadinimą iš netoliese Ispanijos ambasados. Laiptinė suprojektuotas italų architekto vardu Francesco De Sanktiks. Šiandien ji yra mėgstama vieta mylinčių porų.

Apie Vatikanas

Pasirodo Romos paminklų yra už miesto! Tai apima labai mažą valstybę – Vatikaną. Jo istorinis centras – Šv Petro bazilika, kuri buvo pastatyta ant imperatoriaus Konstantino bazilikos svetainėje. Žinomas visame pasaulyje kupolas Mikelandželas buvo skonstrirovan. Pati katedra buvo pastatyta beveik pusę amžiaus. Pirmiausia, ši vieta garsėja statula “Pieta”. Jo unikali vertė – priežastis saugojimo paminklas po stiklu. Tarp grindų ir buvusios arkikatedros bazilikos grindų palaidotas kai popiežius. Kitas garsus vieta Vatikane – Siksto koplyčia.

Virš perechisliny populiariausių lankytinų vietų Romoje, bet ne visi. Jeigu jūs einate į šį nuostabų miestą kelionė, jūsų laukia daugybė kitų gerai žinomų vietų, įskaitant, pavyzdžiui, Saint Callistus, nagų Tiesos, iš Karakalos pirtys ir daug kitų katakombos.

Leave a Comment