Pradėjo slidinėjimo sezoną Alpėse

Austrija ir Italija gali eiti saugiai

Kalendorius

Kalendorius Kelionių agentai GORBANTS Inita Baškevica vadovas man pasakė, ji ką tik grįžo iš Austrijos, 30 Latvijos slidininkų, kurie ilsėjosi Tirolyje. Šiuo metu Zillertal slėnis yra labai geras sniego. Celimcillerā pagrindiniai kurortai, Mayrhofen ir Kaltenbahā veikia kelio maždaug 500 kilometrų bendro ilgio, tinka tiek pradedantiesiems, tiek kvailų vairuotojų. Austrijos statesnis nuolydis regionas, žinomas kaip Harakiri. Slėnis sandoris yra Hintertux ledynas, dėl kurių galima slidinėti ir šiltas oras. Nors oras Ziller labiau primena kovo orų prognozėje praneša apie temperatūros kritimą iki -10 °C -8 savaitgalį. Šiandien (18 sausis) apie Zillertal slidinėjimo keliauja į esamą grupę. Yra kai kurie laisvos vietos, kuri dar gali kreiptis iki 18 valandos (patikrinti 20). Ateities kelionės bus Antoni slidinėjimo Arlberg (Austrija regionas netoli Šveicarijos sienos) sausio 25 ir 8 vasaris. Yra taikoma šlaitų aplink metrų storio sniego danga, ir tinka gerų slidininkų.

Kalendorius

Kalendorius kontrastas, Italijoje yra Antycyklon ir kalnų kurortų primena žiemos pasakos. Kreiptis telefonu GPS Sandra Birzniece šiuo metu Slidinėjimas Livigno. Jau savaitę čia yra puikus laikas slidinėti. Dangus yra visiškai skaidrus, be jokių debesų. Veikia puikiai, ypač Motelino, gerą aptarnavimą. Dieną temperatūra slėnyje pasiekia 11 °C, o slidinėjimas įkaista, bet naktį termometras baras skaidres iki -14 °C. Livigno slidinėjimo Latvijos daug, todėl kartais atrodo, kad jis yra Latvijos kaimas, slidininko istorija.

Kalendorius

Kalendorius pakankamai sniego, bet ne visur

Kalendorius

Kalendorius pokyčiai ieško Sandra taip pat atvyko į 37 kilometrų Bormio, kur Jūs galite naudoti tą patį pirko Livigno slidinėjimo kortelę. Šis kurortas buvo visiškai priešinga: pateikti planą, ledo ir uolų, dirbtinio sniego irimo tik pačiame viršuje, kur varžybos vyko praėjusią savaitę apačioje, bet slėnyje – kaip žalia žolė pavasarį.

Kalendorius

Kalendorius su sniego ribotų žiemą kapituliavo Andora, kurioje paskutinį kartą tiek snidzis metų dar. Nepaisant natūralaus sniego trūkumo, kalnų kurorto Grandvalira slidinėjimo buvo gera. Dirbo du trečdaliai visų takelių. Jie skilimas dirbtinis sniegas kokybė lėmė kalnų viršūnių srityje artėja 3000 metrų virš jūros lygio, su Andoros poilsis patogus kelionių agentūra Naos Andris Skerškāni.

Kalendorius

Kalendorius Nors žiema Alpėse šiemet prasidėjo prieš keletą savaičių, kaip įprasta, tuo metu ten veikia jau maždaug 80 iki 90 procentų į slidinėjimo trasas, aiškina Kolumbs rinkodaros direktorius Andris Kleins. Slidinėjimo norintis nesijaudinti. Kur latvių nėra sniego, tai nereiškia, kad į kalnus jis nėra. Mūsų svetainė www.kolumbs.lt yra iš sniego Alpėse skyriuje su interneto kamerą per kiekvienas gali įsitikinti, kad jų acīm.Kolumbs slidininkų organizuoja skrydžius į Schladming, Ischgl, Kaprun, Bad Gastein ir Solden Austrijoje, Livinjo Italijoje, Meribellu Prancūzijoje, kuri yra snieglentininkų rojus ir kitų Europos kalnų kurortuose. Specialus pasiūlymas Austrijoje bus mokyklines atostogas, bet kovo pradžioje yra užsiėmę žmonės gali praleisti savaitgalį Zalcburge su šeima keletą dienų slidinėjimo.

Kalendorius

Kalendorius Latvijos laikraštis

Leave a Comment