Pirkiniai Rusijos: išparduotuvių Ispanijoje

Šiandien Lizdai Ispanijoje yra laikomi gana naujas reiškinys, kuris neapsiriboja šioje šalyje, bet ir visame pasaulyje. Iš esmės idėja sukurti tokias prekybos kompleksus priklauso amerikiečiams. Kilo spontaniškai, tai pakankamai greitai į tikrai puiki idėja, kuri yra grindžiama tuo, kad vieno centro, pastatytas Daugeliu atvejų dėl didelio miesto pakraštyje, vyksta visiems, kad praėjusį sezoną liko neparduotas mados kolekcijas ženklų. Ištisus metus nuolaidos išskirtinių produktų, tokių didžiulių ir kai kuriais atvejais iki 50 iki 70%.

Lizdai Ispanijoje. Kur geriau eiti apsipirkti šioje šalyje

Šiandien šioje šalyje jau turi du didelius lizdo centrą: La Roca Village, esantis netoli Barselonos ir pigus bilietai Las Rozas Village, pastatytas Madrido pakraštyje. Būtent per šias institucijas, daugelis mūsų tautiečių dabar yra malonu eiti apsipirkti Ispanijoje. Nors tai yra neįmanoma, jau nekalbant apie tai, kad apsipirkti su nuolaida čia taip pat linkę turėti daugiau ir labiau klestinčias ir lepus gyventojus Europoje, pavyzdžiui, prancūzų, vokiečių, olandų ir net britų.

Šioje šalyje, visi prekybos centrai tyčia pastatytas už miesto ribų, todėl ten patekti, jums reikės nuosavu automobiliu ar dar turite imtis taksi arba viešuoju transportu. Tačiau, tai verta: kiekvienas, be abejo, būtų galima rasti kažką, kad atitiktų ne tik skonį, bet ir piniginę.

Keliavimas su vaikais, galite ne airbaltic nerimauti, kad labiausiai Netinkama metu jie staiga pradėti veikti iki užklausų ir namo. Administracija pagrindiniai centrai teikia tokias niuansus, ir vaikams, net labiausiai neramus ir Moody, yra pramogų centrų pamoka:. Žaidimai, vaikų žaidimo aikštelė ir karuselė Lizdai Ispanijoje. Klientų atsiliepimai

Ką tu gali nusipirkti šiose vietose? Pasak daugelio lankytojų iš beveik nieko. Čia, kaip magnetas traukia visus tuos, kuriems žodis “mada” gyvenime vaidina svarbų vaidmenį. Čia Jūs galite rasti daugybę nieko iš avalynės ir drabužių į labai madingų papuošalų ir stilingų aksesuarų. Nemanykite, kad Ispanijoje Lizdai atstovauti tik vietinius produktus. Nieko panašaus! Be kitų pigiausi bilietai i londona dalykų, čia galima rasti tokių pasaulyje žinomų prekinių ženklų, tokių kaip Calvin Clein, Versalis, Burberry.

Lizdai Ispanijoje. Ar šie tik vietos apsipirkti

Na, žinoma, ne. Paprastai aplink didžiųjų miestų yra vadinamieji prekybos susitarimus. Jie atlieka labai svarbų vaidmenį, nes nuolat rengiamuose akcijų ir organizuoti nuolaidos, pirkėjai gali įsigyti gana nebrangiai ar net gana pigūs produktai. Tarp kitų dalykų, jums reikia atkreipti dėmesį į tai, kad pagrindiniai pardavimų, kad tiktų kaip Barselonos rozetės ir labiausiai įprastas parduotuves šioje šalyje tik du kartus per metus: žiemą, nuo sausio 10, o vasarą, liepos mėnesį rugpjūtį. Nuolaidos Šiuo metu yra faktiškai įrengtas didelis, todėl kai kurie keliautojai nerekomenduojama persistengti, kad nebūtų viršyti leistiną bagažo.

Leave a Comment