Pastato garso izoliacija, arba “tylus gyvenimas”

Triukšmas, kad sutrikdo daugiabučių namų gyventojus, linkę būti kitoks. Pirma, jie garsiai kaimynai pokalbiai, šūksniai, muzika, už lango per automobilį. Antra, vadinamas triukšmas pagamintas remonto metu, dažniausia kaimynai – gręžimo, plaktukas, labai garsiai vaikščioti. Dažnai ji turi pradėti galvoti apie garso izoliacijos langose įrengimą, ypač jei namuose yra vaikas, kuriam nuolat trukdo miegą.

Gebėti nuolat kurti butas garso izoliacija, kuri bus apsaugoti nuo visų triukšmo rūšių, jums reikia kruopščiai įvertinti garso lygį tarša bute. Paprastai patalpa reikia izoliuoti ne tik iš garsų įvairovę, bet taip pat ir sienelių vibracijos.

Ginklas prieš lauko triukšmo – stiklinimas

Pagal normalus langai turi būti pakeista į garso izoliacija stiklo paketais: išorinis stiklas yra storesnis ir platesnis vidaus tarpas, vadinamoji “kamera”. Dėl šio ir sandariai, taip pat speciali rėmo formos – garso tarša bute sumažės 50%. Jei neturite noro ir pinigų, kad pirkti naujus langus zylefenster.lt/mediniai-langai/, senus medinius langus galite padaryti tyliasnius. Jūs turite pirkti specialiai jiems skirtus lanksčiai presus. Pasukite medinį langą su specialiais garso izoliacija stiklo paketais – efektyvesnį ir ekologišką sprendimą.

Susikauk su savo kaimynais, turėtų būti naudojamas pakabinamas lubas

Dauguma nerimąa viršutinio kaimyninių triukšmo atveju (jis paprastai turi geriausias galimybes išgirsti plytų ir panelė tipo namuose) – galite įdiegti garso pakabinamas lubas. Dizainas paprastai susideda iš korio plokščių, kaip antai speciali gipso su perforacijos, ir po jais yra įrengta mineralinė vata sluoksnį. Mobilieji medžiagos absorbuoja. Šio klojinio veiks kaip garso izoliavimo medžiaga – ir neleis garsą iš viršaus.

Neleidžiama sienos žala

Įvairūs spragos, įtrūkimai, skyles ir visi kiti sienų defektus rūšių tariamai nukreipia garso bangas nuo vienos nesėkmės prie kitos. Prieš sugalvoti, kad sienos garso izoliacija, būtina pašalinti visus šiuos langų trūkumus zylefenster. Gipsinis tinkas, glaistai ir sandarikliai – puikūs padėjėjai sienos lėkštesnės. Jei kaimynai turi bendrą lizdo ir elektros kanalus, šių angų turi būti užpildytas su montavimo putų. Prieš tai, tikrai atjungtas elektros abiejų butų.

Ateis prie daugiasluoksnių plokščių pagalba

Dažnai žmonės nusprendžia statyti tik lubų garso izoliacija. Tokia idėja puikiai tinka mūrinio namo gyventojamsi, kur danga yra lengvas, o sienelės storis. Surenkamieji namai tai naudinga tik tada, jei kaimynai neturi remonto, kuriomis grąžto, plaktuko ar kito remonto įrangos naudojimas. Šiandien, tačiau žmonės dažnai atlika remontą. Todėl, siekiant apsisaugoti nuo nerimo ir chaoso, geriausias variantas – garso izoliacijos medžiaga susidurti ne tik lubas, bet ir sienas. Paprastai daugiasluoksnės plokštės susiaurina erdvę, bet gera garso izoliacija yra privalomi.

Leave a Comment