Pasado atrakcionai

Pasado miestas, įsikūręs vos pusė valandos kelio automobiliu nuo Maskvos, atmosfera alsuoja laisvalaikio gyvenimo širdyje ir neapsakomo skonio. Gyvenimo ritmas, neskubant pasivaikščioti senovės gatvėse, architektūra prekybininkai aukštų namas ir gražus bažnyčios pritraukia daug žmonių, kurie vertina skonį ir būdingas rusų kultūrą.

Įsikūręs miesto tokių žinomų Rusijos orientyrų kaip Prisikėlimo šventykla, bažnyčia Kazanės Ikona Dievo Motinos Pokrovskas vienuolyno Vasiļevskis, ir daug gamyklų, gaminančių šalikai ir skaros atspausdintas modelį.

Miesto istorija prasidėjo 1845, kai vietoje kelių kaimų buvo įkurta pasado. Lankomiausių šio miesto šiuolaikiniame pigūs skrydžiai pasaulyje žinomas ir populiarus ne tik Rusijoje, bet ir visame pasaulyje. Vietos gyventojai jau seniai garsėja meistriškumo ir verslinę žuvininkystę. Šis miestas pasauliui davė stulbinantį grožį šalikai ir skaros atspausdintas modelį. Aktyvus plėtros ir statybos gamyklų prasidėjo 19 amžiaus pradžioje, ir pamažu tapo žinomas kaip tekstilės pramonės centras.

Daug gražių senovinių religinių paminklų konservuoti į pasado mieste. Atrakcija pritraukti žinovų architektūra. Šiaurinėje miesto dalyje yra Vasiļevskis Užtarimas vienuolynas, kur patrona miesto relikvijos. Vienas iš pagrindinių lėktuvo bilietai į londoną orientyrų Pavlovskio Posadayavlyaetsya varpinės Prisikėlimo katedra – tik dalis, kuri išliko iki šios dienos. Toli nuo jos pradžioje 20-ojo amžiaus koplyčia buvo įkurta atmintis 1812 karo. Per savo istoriją ji buvo sunaikinta ir visiškai atkurta.

1812 karo metu aktyvūs karo veiksmai buvo šioje srityje ir į pasado mieste. Paminklai ir monumentai karinių dalykų kalbėti apie aktyvaus partizaninio karo kariauja vietiniai remti šalies armiją. Vienas iš garsiausių – paminklas partizano Vasilijaus Kurkin, skyrimo George kryžiumi utair skrydžiai už pirmąjį laipsnį drąsą ir drąsa.

Daug įdomių vietų ir namų, esančių visame mieste pasado. Pritraukimas kalbėti apie miesto istoriją, apie gyvenimą ir veiklą žmonių apie žinomų žmonių, kurie gimė ir užaugo čia. Tarp šių vietų reikia aplankyti muziejų ir parodų salė įsikūrę Shirokov. Mes negalime ignoruoti Rusijos muziejus šalikai ir skaros istoriją. Poveikio, galite sužinoti apie istoriją, technologijų ir gamybos ypatumai miesto simbolių pasado. Pramogos muziejus – privati ​​kolekcija šaliai 18-20 amžiaus, taip pat unikalių įrankiai piešimo ant audinio raštą. Iš pasado atostogos yra įmanoma tik su keliais atvejais vidaus gamybos šaliai.

Leave a Comment