Mutlu akumuliatorius: privalumai, įvairovę ir apimtis

Turkijos bendrovė Mutlu (Mutlu), įkurta 1945 metais, yra viena iš labiausiai žinomų gamintojų baterijas pasaulyje. Šiandien ji gamina daugiau nei 3 milijonai šių produktų per metus.

Stambiausi užsienio automobilių Ford, Fiat, Toyota, Renault, Opel, Mercedes-Benz bankas sukurti prekės ženklą kaip originali įranga ant jų transporto priemonių. Mutlu akumuliatorius turi tokį pažymėjimą: QS 900, ISO 14001, ISO 9001. Be šių baterijų gamybai, pareiškė, kad bendrovė vykdo šiuolaikinių technologijų, kurios gerokai padidinti gyvenimą prietaiso, taip pat galima gauti aukštą inrush srovė, o ne keičiant plokščių matmenys naudojimą. Rusijos vartotojų yra susipažinę su šiais produktais nuo devintojo dešimtmečio. Daugiau nei viena karta vairuotojų praktikoje galėtų http://autotrendas.lt įvertinti savo puikių technines charakteristikas, kokybę ir ilgaamžiškumą.

Mutlu akumuliatorius. Argumentai už

Šie akumuliatoriai yra šie privalumai:

  • Grotelės jie yra pagaminti iš sidabro lydinio. Tai padidina tarnavimo laiką ir pašalina savo paslaugas.
  • kokybės požymio dabartinių plokščių šio produkto pasiekiama naudojant skirtukus, į vokų apsaugoti nuo trumpojo jungimo forma.
  • Mutlu akumuliatorius su lukštais pagaminti iš polipropileno atlaikyti žemas temperatūras ir smūginių apkrovų.
  • Cap statybos labirintas sugeria perteklinius produktus dujų mainai tarp akumuliatoriaus ir išorinės aplinkos.
  • taikant naujas technologijas vaziuokles remontas vadinamas plėstuvas leista daryti šių produktų elektrodai plonesni padidinti plokštelių skaičių ir pasiekti didesnį jungimo srovs.

apimtis

Nuolatiniai elektrinės charakteristikos (net ir sunkiausiomis darbo sąlygomis) leidžia MUTLU-bateriją Žemės ūkio mašinų, autobusų ir universalios transporto priemonės. Aukšto lygio dabartinė šalto variklio užvedimo Duomenų banko turi pelnytą populiarumą tarp vietos vairuotojai.

Taigi, baterija automobiliai Mutlu yra labai patogu žmonėms, kurie žino, kiek laiko vertę.

veislių produktai

Saidas Mutlu įmonė gamina akumuliatorius serijos Silver raida ir kalcio Sidabras. Jie tinka visiems Europos ir Azijos automobilių tipų, tiesiog reikia aušinimo sistemos remonto kainos pasiimti reikiamą talpą. Sidabro elektrodai danga apsaugo nuo korozijos ir daro stabilius produkcijos savybes baterijos ir kalcio gamybos technologija sumažina savarankiškai vykdyti, vandens praradimo ir leidžia saugoti akumuliatorių neperkrauta įgyvendinimą 1,5 metų. Ant abiejų baterijų rinkinių suteikiama garantija 36 mėnesių. Jis kalba su savo aukštos kokybės.

Išvada

Supažindinti su aukščiau, mes galime drąsiai pasakyti, kad prekės ženklo elementai yra patikimas ir veiksmingas, nes jie pasižymi skirtingomis savybėmis. Todėl įvairių automobilių savininkams geriausias variantas Bude pirkti produktus, kaip antai baterijos Mutlu-kurių kaina yra gana pagrįstas ir kiekvienas gali sau leisti (2300-12 000 Lt Priklausomai nuo dydžio ir tipo baterijos).

Leave a Comment