“Metalurgs”, greičiausiai, valstybė bus nuostolingas

Liepaja apdirbimas įmonių metalurgs “, greičiausiai, valstybės sukels nuostolių naujienų agentūrai BNS interviu su verslo informacinio portalo interviu” Baltic Business Service “sakė finansų ministras Andris Vilkas.

“Manau, kad kai kurie iš nuostolių natūra bus., Aš abejoju, ar mes galime eiti lūžio, tačiau jie turėtų būti sumažintas iki minimumo. Gal situacija, kad pavyko rasti labai gerą investuotojus ir pramonės iekustās pasaulinį lygį. Būtų daug metų, bet mes turime reikalavimų niekur neatkāpsimies, tokiu atveju gali iškilti situacija, (viešojo nepraranda nieko). artimiausioje ateityje, aš abejoju, kad kas nors ne prarasti, bet mums patinka jo kreditorių reikalavimai bus išlaikyti, o gero investuotojo, mes galėsime susigrąžinti ” puoselėjamos Wolf.

Ministras taip pat pažymėjo, kad “metalurgs” skola kapitalizacija, kaip pageidauja valdyti įmonę yra neleidžiami. “Toks žingsnis neteisėto Europos Sąjunga, nes tai būtų valstybės parama bendrovei, tačiau yra ir kitų priežasčių, kodėl toks žingsnis nebūtų teisinga. Narė jau gana daug pinigų investavo ir tam tikru mastu dalyvauja bendrovės” sakė Wolf.

Jis atkreipė dėmesį, kad plieno pramonės, kaip už metus tikimasi visai lašas. “Ekonomika vystosi lėčiau, paklausa yra ne tai, kad didelis, ir Azijos kompanijų žiauriai sumuštas Europą. Ši (skolos dangtelis) reikštų, kad įmonė atvykti į šalį, ilgą laiką ir nežinomų aplinkybių. Tačiau pagrindinė problema yra tai, kad bendrovės akcininkai iš tiesų nori būti atstovaujamas. dalis (jų dalių) jos nenoriu, bet nenorite investuoti pinigų jie prašė, bet idėja turbūt yra tai, kad -. jei valstybė investuoja, tada jie bus grąžinti, jei valstybė to nedaro, tada jie nebus atlikti pinigų “, ministras aiškino.

Jis taip pat pažymėjo, kad bendrovės akcininkai yra vienas turtingiausių žmonių lietuvių, todėl jie yra mažai tikėtina, kad trūksta pinigų. “Kreipkitės į toliausiai sprendimas, tačiau valstybė aiškiai negali būti akcininkas. Reikštų begalines problemas, begalinis spekuliacijos ir neaišku, kaip šalis galiausiai bus investuota.

Yra poreikis surasti investuotoją ir gali veikti daugiau susidurti. Bankrotas nereiškia, kad neįmanoma pritraukti investuotojus, nes matome, kad palūkanos – (potencialūs investuotojai) peržiūri, kad taip atsitiks, “sakė Wolf.

Ministras taip pat pažymėjo, kad ši byla dar nebuvo Latvijos – kai bendrovė suklaidino visuomenę ir savininkai užsiima demagogija, tikintis, kad valstybė pasirūpins bendrovės, o šioje srityje mažėjimas susijęs. “Pirkti didžiules stulpelių laikraščiuose – puikus demagogijos, galiu tik žavėtis, ir (demagogija nukreipta) į šalį, kuri jau padėjo modernizuoti įmonę Tačiau gera žinia yra tai, kad potencialūs investuotojai dar dingo, ir čia vienas ir stebėjo. kas nutiks “, sakė ministras.

Vilkas pridūrė, kad Finansų ministerija tikintis kitąmet mokesčių kvitai, sąskaitos faktūros, kaip “Metalurgs” laikotarpis tęsia darbą.

Kaip pranešama, “metalurgs” Valdymo pasiūlė Vyriausybei pateikti skolos kapitalizacija, todėl šalies dauguma turėtojas ir skolų per pratęstą laikotarpį išieškojimas. Savo ruožtu Finansų ministerija paskelbė, kad valstybės pagalba požiūriu negali būti priimtas bendrovės prašymą.

“Metalurgs” pateko į finansinių sunkumų. Įmonės pagrindinė pramonė dėl apyvartinių lėšų trūkumo buvo nutrauktas. Liepoja teismas patvirtino gelbėjimo planą, kuriame numatyta už įmonės veiklą atnaujinti iki rugsėjo pabaigos. Tikimasi, kad bendrovė taip pat pritraukti investuotojus. Tačiau tai dar neįvyko.

Tačiau teisinės apsaugos (TAP) administratorius Harald Velmers paskelbė, kad bendrovė imsis, kad spalio pabaigoje nemokumo “Metalurgs” pirmoji investicija nebus srautas kaip reikalaujama pagal TAP veiksmų planą.

“Metalurgs” yra didžiausias darbdavys Liepojoje. Bendrovės akcijos dėl “NASDAQ OMX Riga” antrąjį sąrašą.

Leave a Comment