Lietuvoje kremavimo žmogaus kūnu tampa madinga

Paskutinis kelias žmogui, kaip ir jo gyvenimas bus vertas, kupina meilės ir pagarbos žmonių aplink jį. Visose senovės kultūrų, apeigos laidojimo buvo suteiktas didelę reikšmę.
Visais laikais buvo tikima, kad jei nebuvo tinkamai iškilmingas laidojimo, mirusieji sielos buvo pasmerktos begalinis klajonių tol, kol nėra įsipareigoti tinkamą ritualą. Paskutinės asmeniui tema praleidžia atvertas Sofoklio ir Homero senovės klasika. Ir po dnevnegrecheskih genijų – figūra mažesnis kalibro daugybę kartų.

Tačiau vertas gale žmogaus gyvenimo idėja buvo labai skirtingi. Pavyzdžiui, Kinija laikoma ypač laimės būti valgomi tigras. “Gaudeamus”, studentas himnas, parašyta viduramžiais, jis pradeda žodžiais:

“Leiskite mums džiaugtis
Nors mes jauna!
Po linksmas jaunas,
Po sunkus metai
Mes imsimės žemę. ”

Nepaisant to, kad šimtmečiais žmogaus kremavimo buvo uždrausta, šiandien šis laidojimo forma ateina į mados. Įskaitant – Lietuvoje. Beje, draudimas žmogaus kūno deginimas netrukdo Šventąją inkvizicijos padaryti savo laukines reikalus. Dėl XX ir XXI šimtmečių nuostabių technologinės pažangos ir atradimų, kad vis žmonės pradeda kreiptis ne į tradicinį laidojimo į žemę, ir kremavimo.

Lietuvoje krematoriumas buvo pastatytas beveik prieš ketverius metus, į pramoninio parko Kėdainiuose.

Tai, kad Lietuvos gyventojai, prieš kremuotas Rygoje ar Varšuvoje. Tai kainuoja daug pinigų. Iniciatyvus Lietuvos ministrai, graikų dievo mirties, nusprendė nepraleisti “aukso” minų, ir gavo žemyn į verslą.

Lietuvos Krematoriumas Kėdainiuose skirtas 4000 kremavimo per metus. Jau pirmąjį mėnesį kremuotas 100 žmonių. Procesas truko apie tris valandas.

Dieve atleisk man už juodojo humoro, bet tai buvo ne nuobodu palydovas, į krematoriumą nuolatinę parodą menininkų, keramikos menininkų, foto parodos. Yra teminis. Pavyzdžiui, čia jis buvo iš urnos Kinijai pelenų paroda. Eksponuojami skulptūros iš akmens – jie gali papuošti pagal klientų asketiškas paskutinio prieglobsčio.

Atstovė sakė krematoriumo http://vlr.lt/ , kad potencialūs klientai čia bus surengti laisvus ekskursijos. Įskaitant – ir vieno. Kiekvienas gali ateiti vaikščioti įmonėje ar pamatyti parodą. Beje, čia birželio 18 atidarė naują parodą.

Pašnekovas pasiūlė kelionė (reporteriai mandagiai atsisakė), ir priminė, kad pirmieji lankytojai į krematoriumą buvo, žinoma, gyventojai rajono centro Kėdainių.

Senovės, bet giliai provincijos Kėdainiai daugiakultūris miestas. Ji puošia bažnyčias evangelikų, stačiatikių bažnyčias ir maldos namus Lietuvos sentikių. Rajone gyvena žmonės skirtingų religijų.

Kadangi pats taikoma kremavimo religijos?

Pirmasis krematoriumas buvo pastatytas XIX amžiuje Milane, per giliai katalikų šalyje. Ir Maskvoje 30-metų XX amžiuje, krematoriumas buvo atidaryta miesto centre, šalia esamos Dono vienuolynas. Artimas ir kolumbariumas.

Aš asmeniškai kremavimo individualų požiūrį. Kai kurie kunigai neskaito laidojimo tarnyba balsuokite su pelenais, ir aš visada skaityti laidojimo paslaugas.

Šventosios Dvasios vienuolyno abatas sako, kad tai:

Tačiau paaiškėjo, kad Lietuvos visuomenėje, vieningą vaizdas kremavimo dar nėra suformuota. Galbūt ne taip svarbu paskutinė kelionė, kaip yra kelias palei kurį mes visi mūsų gyvenime. Žmogaus gyvenimas yra trapus linija tarp gyvenimo ir mirties yra plonas.

Tai yra, kaip pereiti prie gyvenimo ir kaip baigti kelią – tai kiekvienas sprendžia pats.

Leave a Comment