Kompiuterizuotos biuro entuziastai

“UAB” RIX Technologies “valdybos narys Eva Butanas.
Pernai Lietuvos ekonominės plėtros agentūra (LIDA) ir Ūkio ministerijos, organizuojamas “Eksporto ir inovacijų apdovanojimais” puikus dalyvavo informacinių technologijų (IT) įmonių, egzistavusių pirmąją vietą dauguma eksporto prekybininkams nedidelė grupė komercinių bendrovių, taip pat “nupešti laurų naujoviškų produktų kategoriją. Taip pat šiais metais pretenduoti į prizines keletą IT bendrovių – iš kurių vienas yra UAB “RIX Technologies”, kuri su jos raida nori laimėti titulą “Import pakaitalas.”

UAB “RIX Technologies” yra viena iš pirmaujančių Lietuvos programinės įrangos kūrimo bendrovių, kurios specializuojasi valstybės informacinių sistemų, e-valdžios sprendimų, dokumentų valdymo sistemas ir sprendimus, susijusius su kultūros paveldo organizacijų vystymąsi. “Eksporto ir inovacijų apdovanojimas 2013″, tos pačios bendrovės dalyvauja sukurta dokumentų valdymo sistemos (DVS) “Namejs”, kuri suteikia dokumentas gamybos, apyvartos ir saugojimo procesus, taip pat saugiai ir asmeninį informacijos organizavimo ir valdymo verslo procesus. Tirpalas gali būti įgyvendinama kaip viena organizacija, taip pat teisiškai susijusios organizacijos ir skirtingų padalinių, darbo kartu suformuojant užbaigtą vartotojo aplinką, nepriklausomai nuo fizinio buvimo vietą.

Iki šiol DVS “Namejs” pristatė daugiau nei 30% visų Lietuvos savivaldybių, daugelis valstybinių institucijų ir privačių bendrovių.

Didelis pasiekimas “RIX Technologies” sako patenkintas klientas, kuris vykdė projektus ir toliau naudotis teikiamomis įmonę ir produktus paslaugas, kartu pabrėžiant, kad tai būtų neįmanoma pasiekti be realaus specialistų komanda. “Nepaisant recesijos ir specialistų trūkumo, bendrovė sugebėjo sukurti efektyvią ir profesionalią komandą, kuri gali pasiūlyti klientui aukščiausios kokybės paslaugas – laiku ir per nustatytą biudžetą įgyvendinti novatoriškus sprendimus”, sakė UAB “RIX Technologies” atstovė Vineta Sprugaine. Ji taip pat priduria, – pasiekimas yra tai, kad ne tik klientai (vartotojai sprendimai), bet taip pat plėtros galutiniai vartotojai yra patenkinti ir skaičius nuolat auga. Įmonė kelis kartus buvo palankiai pramonėje ir tarp specialistų, pavyzdžiui, gauna apdovanojimus ir skirtumus informacinių technologijų ir ryšių sektoriaus konkurencijos “Platinum” pelė “.

Savo ruožtu paklausė, kodėl “RIX Technologies” nusprendė dalyvauti “Eksporto ir inovacijų apdovanojimas 2013″, V. Sprugaine sako: “Dalyvauti konkurse paskatino didžiuojamės tuo, kad per septynerius metus mes sukūrėme DVS” Namejs “pavyko užfiksuoti stabilią vietą Lietuvos rinkoje outrivaling panašius produktus užsienyje pagamintų. kiekvieną dieną su juo dirbti, kad vis daugiau ir daugiau įstaigų, organizacijų ir įmonės žinotų ir pradėti naudojant privalumus, atsirandančių dėl dokumentų valdymo sprendimų ir vieningą elektroninio darbą ir naudojimo aplinkos informacijos įvedimas. Nors daugelis kompanijų “kompiuterizuotos” biure taps kasdienybe, dar kiekvieną dieną šimtus spausdintų puslapių, laiko ir finansinius išteklius jų dauginimui, ir siuntimas arba pristatymas adresatui. visa tai tik todėl, kad organizacijos dokumentų mainų procesuose nėra suskaitmeninta ir automatizuotas. Būta vertinimai, kad 15% iš popierinių dokumentų prarastas procese, tačiau iki 30% ne visą burnos žodį galėtų atlikti užduotį netenkinami. Mūsų klientų problema sėkmingai išspręsta, dirbant su DVS “Namejs”. “Kalbant apie produktų kūrimo ateities planus, UAB” RIX Technologies “ir toliau DVS” Namejs “kūrimą ir plėsti vartotojų skaičių, siūlanti tiek funkciškai turtingesnė produkto versija, ir naujas funkcijas kalbant apie veiklos ir galingas sprendimas “Namejs Enterprise” ir DVS “Namejs” debesis sprendimas “Namejs SKY”, sakė bendrovės atstovė.

Leave a Comment