Klausimai kuriuos būtina užduoti prieš perkant baldus

Turbūt kiekvienas namų savininkas, bent kartą rinkęsis baldus, gali pasakyti, kad tai – ne pati lengviausia užduotis. Pasiūla šiandien – milžiniška: baldai skiriasi dizainu, spalvomis, medžiagomis, iš kurių yra pagaminti, kainomis, kokybe ir t.t. Norint nepasimesti joje ir nusipirkti tai, ko jums reikia, reikia gerai žinoti savo poreikius. Šiame straipsnyje papasakosime, kokius klausimus reikia sau užduoti prieš perkant baldus.

Koks jūsų skonis?

Kiekvienas žmogus viską renkasi pagal savo skonį ir estetinius poreikius. Jei tiksliai nežinote, ko norite – panaršykite internete, Ten rasite įvairiausių kambarių dizaino idėjų, suprasite, koks stilius jums priimtiniausias ir geriau suprasite, kaip turi atrodyti jūsų namų baldai. Jei naujuosius baldus reikia derinti prie jau suformuoto namų stiliaus, gerai apgalvokite, koks jis ir pasistenkite, kad naujieji baldai derėtų prie naujojo namų interjero.

Kiek erdvės mano namuose?

Devynis kartus pamatuok, dešimtą – pjauk. Prieš įsigydami naujus baldus turite gerai išmatuoti namų erdvę ir žinoti, kokio dydžio baldus galite sau leisti. Galite nusipirkti labai gražią ir skoningą lovą, stalą ar spintą, tačiau jei ji užims 80 procentų jūsų kambario erdvės – sutikite, kad tai – netinkamas sprendimas. Planuodami kambarių pastatymą nepamirškite suplanuoti ir laisvos erdvės – pernelyg prikimšti kambariai gali versti jus nerimauti, jaustis nesaugiai ir nervintis.

Susirinksite pats ar pirksite jau paruoštus baldus?

Pirkdami baldus dažniausiai turite dvi išeitis – pirkti nesudėtą arba jau sudėtą baldą. Kiekvienas iš šių būdų turi savo privalumų ir trūkumų. Pirkdami išardytą baldą mokėsite pigiau, tačiau rizikuojate surinkti jį netinkamai, be to, tokiuose siuntiniuose neretai trūksta detalių arba į jūsų komplektą įmaišomos nereikalingos dalys. Pirkdami jau paruoštą baldą sutaupysite laiko, tačiau tokį baldą sunkiau transportuoti bei įnešti į namus .

Ko paprašyti pardavėjo?

Svarbiausia – garantijos dokumentai ir čekis. Kiekvienam baldui suteikiamas garantinis laikotarpis, tad nepamirškite paimti tai patvirtinančio sertifikato bei čekio. Be to, būtinai pasiteiraukite, kada baldas bus pristatytas, kad jums tai nebūtų staigmena. Pravartu pasidomėti naujojo baldo priežiūros ypatumais.

Leave a Comment