Kas yra skaičiuoklė Casco?

Norėdami apsisaugoti nuo kelių rizikos rūšių, daugelis vairuotojų įsigyti korpuso draudimo polisą, kuris yra savanoriškas pirkimo sprendimą. Saistomos šio draudimo taikomas tik vairuotojams, kurie perka prekių naujus automobilius į kreditą, nes bankai ne paskolą, jei nesilaikoma. Politika gali apsaugoti vairuotoją nuo medžiagos nuostolių dėl neteisėtų veiksmų trečiųjų šalių atveju, sprogimo ar gaisro, poveikio pašalinių daiktų ir PDLT avarijos, apiplėšimo arba vagystės. KASKO draudimas paprastai išduodamas vieneriems metams, o praėjus šiam laikotarpiui, jei pageidaujama, politika gali būti pratęstas.

Nurodykite draudikui turėtų išnagrinėti registravimo politiką, kurią galite naudoti skaičiuotuvą apie Hull svetainėje sąlygas. Jis yra reguliariai stalas su ląstelių, kurios įvesti duomenis, įskaitant prekės ženklo Iron Horse, data ir rinkos vertės automobilį. Jūs turite nurodyti, kiek vairuotojai gali vairuoti automobilį. Be to, skaičiuoklė yra dėl apsaugos nuo vagysčių sistemas, įrengti automobilių langelį.

Tai gali būti ant vairaračio arba pavarų perjungimo, imobilaizeris, signalizacija, garso ar palydovo užraktas. Užpildžius visus langelius skaičiuoklė KASKO programos bus apskaičiuoti tam tikroje draudimo politikos kainą, tiesiog paspauskite ant Apskaičiuokite. Tačiau šie skaičiai yra ne visai teisus, ir apskaičiavimas naudojant skaičiuotuvą gali iš esmės skirtis nuo faktinės kainos. Tokia situacija susidaro, nes duomenys siunčiami visiškai padaryti nepakanka. Apskaičiavimo metodas, kad politikos ir tarifų politikos draudikų kainą reguliariai keisti ir atnaujinti skaičiuoklė tampa beprasmiška ir brangi.

Kaip taisyklė, skaičiuotuvas rodo patrauklesnę kainą draudimo, kaip vairuotojas po skaičiavimą, jei siūloma kaina jis nemėgsta, netoli puslapis, palikti svetainę ir paslaugas iš įmonių nebebus jį naudoti. Draudikai yra nuostolinga, nes jei potencialus klientas paskambinti į biurą, darbuotojai galės sugauti, kad sandorį, ir apie atsisakymą pirkti politiką suprasti pirkimo draudimo priežastį konkuruojančios įmonės. Taigi, iš tikrųjų skaičiuoklė Korpuso tampa atsiliepimų formą, kuri yra sukurta tam, kad gauti kontaktinę informaciją potencialiems klientams.

Kodėl skaičiuoklė KASKO?

KASKO draudimo skaičiuoklė leidžia vairuotojams atlikti nepriklausomą apskaičiavimo politikos išlaidų. Atrodo, paprasta forma su keliais ląsteles, kur norite, kad tam tikri duomenys, susiję su automobiliu ir jo klasės, amžiaus automobilių vairavimo patirtį. Dauguma draudikų nustatytas normas auto draudimo remiantis įdiegta signalizacija, nes šis veiksnys gali priklausyti nuo vagystės tikimybę. Kitas veiksnys yra vairuotojų leista dėl draudžiamųjų transporto priemonės judėjimo skaičių, o daugiau tokių asmenų, didesnis politikos kaina.

Naudodamiesi skaičiuokle KASKO turi nepamiršti, kad naudodami šią parinktį gali būti tik apytikslis kainodaros politiką, kaip ir šiuo atveju sunku suprasti, kokia konkrečia rizika apdrausta transporto priemone. Todėl, apskaičiuojant rekomenduojama paskambinti į draudiką ir paaiškinti rinkinį rizikos, įtrauktos į pagrindinį programos. Galbūt toks sąrašas bus rodomas nereikalingas paslaugas ar rizika yra mažai tikėtina, šioje srityje, pavyzdžiui, tornadas ar cunamiai. Prieš pasirašant politiką, pageidautina išaiškinti, ar korpuso teikti vilkimo paslaugas nelaimingo atsitikimo atveju, ir frančizę ir draudimo sąlygų suma indai automobilis.

Leave a Comment