Kas iš Kinijos importuojami: pasirinkti suvenyrai

Kinija – paslaptinga Rytų šalis, kurios jau seniai siekė, kad kiekvienam kažką ypatingo. Bet jei jis buvo popierius ir parakas ir transportuojami juos, ypač pirkliai, dabar Kinija yra daug įdomiau, kad suvenyrų. Tačiau jie taip pat gali būti gana praktiška, pavyzdžiui, kinų arbatos vargu ar palikti abejingų. Taigi, kas yra importuojama iš Kinijos?

Juvelyriniai dirbiniai ir drabužiai

Net mygtuką Kinijos drabužių gali būti suvenyras – tai nerasite Europoje. Bet dar geriau, sustabdyti jų paiešką, kad atnešė iš Kinijos, su daugiau tradicinės dovanos. Pavyzdžiui, pasirinkti suknelę su klasikinės prabangos rankų darbo siuvinėjimu. Pagaminta iš aukščiausios kokybės šilko plokštės taip pat gali papuošti interjerą, mažas šalikai, kad paskutinės minutės kelionės pasiūlymai bus priminti kelionės kasdienio šurmulio, arba gražių suknelių, kurios dažnai perkamos renkantis dovanas iš Kinijos. Ką pasiimti tie, kurie surenka papuošalai? Žinoma, perlai. Vietos rinkos yra apakinti perlų įvairių formų, dydžių ir spalvų. Kaina priklauso nuo dydžio perlų, todėl rasti būdą, kad būtų galima sau leisti bet turistų.

Maitinimas

Vienas iš svarbiausių klausimų, visų kurie yra importuoti iš Kinijos, yra arbata. Pirkti geras produktas, gali būti visur, bet arbatos parduotuvė turės platesnį asortimentą. Tačiau kaina gali būti didesnė. Kuri pasirinkti veislę, sunku pasakyti, nes kiekvienas turi savo unikalų skonį ir savybes. Pavyzdžiui, balta, arba “laukiniai” arbata vyksta kelioniu agentura Travelmaster kalnų viršūnių, skiriasi šiek tiek kartokas su saldus poskonis. Paprastas juodoji arbata galima įsigyti čia, granuliuoti kuris gali užvirinti iki septynių kartų ir valgyti juos formą. Įvairovė vadinamas “geltona orchidėja” skiriasi tiek kerintis aromatas, kad ji pataria pirmą apuostyti, ir tada gerti. Estetiški kaip arbata su džiovintais jazminų – gėlės žydės kai verdamas tiesiai į puodelį. Populiariausios suvenyrų taip pat vaistinis ženšenio šaknis degtinės ir kitų produktų, tradicinės medicinos, neįprastas vietinio alaus ir vynuogių vyno. Net lazdelės gali būti visiškai originalus ir taip pat tarnauja kaip geras graikija paskutine minutes kelione priminimas apie atostogas.

papuošalai

Remdamasis tuo, ką Suvenyrai parsivežti iš Kinijos klausimą sunku atsakyti monosyllables. Jei mažas pasirinkimas gražių dovanų turite tą pačią sunkumų, atkreipkite dėmesį į tradicinių niekučių. Pavyzdžiui, kinų ventiliatorius yra puikus interjero dekoravimas. Ventiliatoriai pagaminti iš medžio, porceliano, dramblio kaulo ar Jade, jie gausiai dekoruoti ir vaizdžiai perteikti šalies rytuose dvasią. Kitas variantas – porceliano. Pasirinkimas yra labai platus: nuo didelių iki mažų vazos indais. Bet iš Kinijos niekučių padarė kokybę ir puošia tradicinių ornamentų ir tapybos gėlės. Perkant dovanų rinkoje, galite derėtis ir sumažinti kainą. Galiausiai, vienas iš tų, kurie yra importuoti iš Kinijos, verta paminėti Jade suvenyrų. Jis yra labai populiarus Kinijoje amatų, simbolizuoja laimę ir klestėjimą.

Leave a Comment