Kaip atrasti gražiausią vestuvių puokštę?

Susirasti tobulą vestuvių puokštę yra ne taip paprasta kaip gali atrodyti. Juk flosristai šiuo metu yra pasiruošę pasiūlyti itin platų skirtingų puokščių pasirinkimą, kad vestuvių dieną nuotaką atrodytų puikiai. Na, o vėliau puokštė gali būti sudžiovinama ir likusias dienas priminti, kokią nuostabią šventę išgyvenote. Vestuvinės puokštės pasirinkimas yra sudėtingesnis nei galėjote pagalvoti. Juolab, reikia įvertinti labai daug skiritngų pasiūlymų.

http://watchdog.lt/wp-content/uploads/2017/07/12487.jpg

Norėdami Jums kiek palengvinti paieškas nurodome kriterijus, kurie padės sistemingai vertinant atrasti tai, ko ieškote.

1.​ Kaina. Vestuvių paslaugų spektras labai platus, tad daugelis žmonių pirmiausia apisbrėžia kiekpinigų gali skirtiti konkretiems dalykams ir tik paskui ieško jų. Vestuvinės puokštės dažniausiai nebūna brangios, tad tikrai nereikės ieškoti būdų, kaip galima būtų bent kiek sumažinti biudžetą. Jau iš savęs jos nepžreikalauja daug investicijų. Visgi, nusistačius pinigųs sumą galėsite tikslingai ieškoti Jums labiausiai tinkamo apsiūlymo.

2.​ Sezonas. Priklausomai nuo sezono varijuoja ir tam tikro tipo gėlės. Nuo tokių, kurios labiausiai tinkamos vasaros sezonu, kadangi tuo metu žydi, puikiai išsilaiko ir pigiau kainuoja iki tokių, kurios populiariausios žeimos metu. Pagal sezomną ieškoti vestuvių puokštės yra tikrai labai geras sprendimas.

3.​ Dydis. Puokštės dydis dažnai remiasi į nuptakos poreikius. Kol vienos nori kuo nedidesnės ir paprastesnės, tuo tarpu kitos dažniausiai ieško milžiniškos, pompastiškos ir akį patraukiančios puokštės, kurios nustebintų vestuvių svečius.

4.​ Komponuojamos gėlės. Ne visos gelės tarpusavyje dera, todėl lkabai sarbu samdytis profesionalų floristą, kuris sukomopnuos paią gražiausią ir labiausiai Jums tinaknčią puokštę. Pačiam žmogui gali būti sunku suprasti, koios gelės dera su kokiomis.

5.​ Dominuojančios spalvos. Dar vienas kriterijus gali būti puokštėje domonuojančios spalvos. Nuo ryškesnių iki pastelinių ir nuo tradicinių iki tikrai neįprastų.

Jeigu nroite išskirtiniės ir unikalios puokštės – floristas gali sukurti tokią, kuri konkrečiai yra skirta Jums. Dažniausiai individualios puokštės yra kiek brangesnės, tačiau juk vestuvės yra tik kartą gyvenime, tad leiskite sau sukurti tobulumą.

Vestuvinės puokštės – svarbi šios puikios šventės sudedamoji dalis!

Leave a Comment