Ką jūs nežinote apie Portugalija – atsakymai

vineta32: Kaip dabar yra didelių gaisrų reikia? Arba lankytinų vietų neturi įtakos?

Portugalija gaisrai šėlo daugiausia šiauriniuose rajonuose Portugalijoje. Lisabona, kuri yra pagrindinis turistų traukos magnetas, esantis į pietus pabaigoje, todėl turistai nekelia gaisro susirūpinimą. Tačiau miškai (ir parkai!) Įspėja degių situaciją.

vineta32: Ar vizito į šią šalį, aš turėtų galėti lengvai rasti internete salonas?

Interneto kavinės yra beveik kiekviename žingsnyje. Jų savininkai dažniausiai yra imigrantai, kurie parduoda telefonus, kompiuterius, o kartais padaryti šiek tiek pinigų su internetu. Vidutiniškai min 1 val kainuoja apie 1 €, bet gali būti sandėris, nes nėra patikrinimai Pakistano nedos.J

vineta32: Kas aš tikrai būtų įsigyti kaip suvenyrą lankantis Portugalija

Portugalija yra juoda Gaidys simbolis, kuris gali būti vertinamas visur – ant bokalų, šalikai, kamščiatraukis. Birdie atrodo labai tvarkingas ir ne toks brangus puodelis kainuoja apie € 6. Portveinas yra verta parsivežti namo, kaip Latvijos sunku įsigyti baltos portveinas. Aš labai rekomenduoju eiti į blusų turgus – Feira da Ladra. Tiesą sakant, ten yra viskas.

chika_: Kaip Portugalijoje veloceļošanu? Kiek saugi/nesaugi keliai ir eismo yra tokia veikla?

Lisabona ir jo artimiausia aplinka nėra itin draugiški dviratininkai dviračių eismo juostos situacijos yra panašios į mus – jie nėra! Rider naudoti savo gatvių ir šaligatvių, tačiau vairuotojai yra nodrošinājušies, dauguma šalmai.

Mariimara: Portugalija Kaip jaunimas praleidžia savo laisvalaikį?

Vasara yra labai populiarus eiti į diskotekas, šokti visą naktį ir tada eiti į paplūdimį snap, tai ypač ryškūs pieokeāna miesteliai kaip Kaiškaiša. Savo ruožtu, Lisabonoje, kur naktį į paplūdimį miręs, ne taip lengva, smagu būtų išlaikytas lazing kartu siauromis gatvelėmis. Tačiau, skirtingai nuo panašių Ispanų, Portugalų ne taip garsiai ir veržlus, kuris tikriausiai taip pat aiškina, kad maždaug 4 Miestas ryte yra kaip gyvas, kaip Rygoje.

Mariimara: Kas yra Portugalijos bendradarbiavimas su Latvija/jei toks yra /?

Mes vis dar prisimena futbolą :)

Mariimara: Kokios mokesčius moka Portugalijoje?

Portugalija turi laipsniškai fizinių asmenų pajamų mokestį, kuris svyruoja nuo 12% iki 40%. Savo ruožtu, pelno mokesčio tarifas yra 25%.

Mariimara: Kas garsus žmonės žinome iš portugalų?

Kiekvienas mokykloje vaikas kankina Portugalijos jūreiviai žodžius ir maršruto schemas – Magellan Vasco de Gama… muzika yra žinoma, kad latviai Amalia Rodriguez ir, žinoma, Marica. Bet vis tiek, futbolo žvaigždės ir atrodo, kad labiausiai žinoma – Luís Figo, Ronaldo… Tai naujausia tapo sekso simboliu portugalų ir vienuolikos metrų žvilgsnio dydis nuo prekybos centro pusėje. Portugālietēm jis labai patinka! Savo ruožtu, rašytojai yra gana populiarus rašytojas Portugalų Nobelio premijos laureatas Jose Saramago.

Fey: Kas yra portugalų folkloras

Dalis Portugalijos legendų ir pasakų, susijusių su maurų ir Portugalijos taisyklė slaptavietė ištrūkti iš jų. Tradicinės muzikos Fadu. Labai gerbiamas 16-ojo amžiaus. parašyta nacionalinis epas – Os Luisiadas,

Fey: Kas yra populiariausias Portugalijos eksportas

Labiausiai paplitęs yra vyno, alyvuogių aliejaus, kamštienos ir tekstilės gaminiai.

Bus tęsiama…

Leave a Comment