JAV pradės prekiauti “kuprinės” tarakonai vairavimo

JAV bendrovė “Kieme Smegenys” įdėti prekybą “elektroninį kuprinė”, kuri prisijungia prie tarakonas ir leidžia vairuoti judėjimą per mobilųjį telefoną, pasak užsienio žiniasklaidos.

“Roboroach” kūrėjai pavēstījuši, tikėdamiesi, kad su šiuo prietaisu raginame vaikus mokytis neurobiologijos.

Tačiau kai kurie mokslininkai mano, kad neetiška išradimus ir išradėjus kritikuoti vabzdžių kankinimo.

Norėdami nustatyti “elektroninių kuprinė pirmieji tarakonai teikiamos nejuda, mesti juos į ledinį vandenį, o tada su šlifavimo popieriaus pašalina minkštas galvos apdangalą.

Po adata įrašytas tarakonas krūtinės elektrodus ir vabzdžiai yra nupjaunami ūsai, kuri taip pat yra pakeičiamas jėgos. Tarakonai ant nugaros ir yra pridedamas prie siųstuvo per mobilųjį telefoną tarakonas judėjimas gali būti valdomas arba į dešinę arba į kairę.

Pasaulyje žinoma apie 4600 skirtingų rūšių tarakonus, kurie laikomi mažiau nei 30 iš jų turi būti parazitų.

Vienas iš įrenginių varžovus profesorius Michael Allen išreiškė susirūpinimą, kad šis įrenginys gali sukurti sudėtinį gyvųjų organizmų įspūdį tarsi jie beasmeniai įrankiai ir mechanizmai, skatinantys ne specialistams ir manipuliuoti gyvas būtybes

Teigiama, kad “Roboroach” gauti elektroninius laiškus, kurių autoriai mano, kad šis prietaisas leis savo vaikus apie psichopatai, tačiau bendrovės prezidentas paskelbė, kad prietaisas buvo sukurtas tik tam, kad skatinti savo vaikus mokytis neurobiologijos su mokyklos programa tikslu daugiau dėmesio. Be to, kad atmeta irenginio tarakonas naudojimas sukurti skausmą.

Vienas “Roboroach” kaina JAV yra JAV $ 99.

Leave a Comment