Idealios Gegsky kriokliai – stebuklinga vieta žemėje

Istorijos, kultūros ir neįtikėtinai vaizdingas rajonas vadinamas Abchazija – vienas iš labiausiai nuostabų planetos vietose. Jo gyventojai patyrė daug perversmus, nuolat keisti politinio režimo, karų, revoliucijų ir kitų neigiamų veiksnių, tačiau, nepaisant tai, ką jie sugebėjo išlikti ištikimi savo tradicijoms ir papročiams. Per tą patį grožio ir sveikatos ir vietinio pobūdžio, pažvelgti į žmones, kurie atvyksta iš skirtingų kampų Žemėje. Ir tarp visų šio regiono vertybių išsiskiria, galbūt Gegsky kriokliai, kurie yra įsikūrę netoli Gagra mieste.

Neįtikėtinas gamtos grožis apgaubia visą Gagra keteros. Yra auga visžalių medžių ir krūmų, neįprastas gyvų gyvūnų ir, žinoma, pasitaiko nesugadintas upes, kad srautas žemyn uolų krantus ir kietas akmenuoti lektuvu bilietai i maljorka šlaitai. Jų dėka ir susiformavo Gegsky kriokliai šiaurinėje masyvo. Jie aišku skaidrus vanduo, kuris atspindi jo gylis šalia Žaliųjų augančių medžių ir krūmų. Taip pat verta paminėti, kad Gegsky kriokliai yra dalis upės Gega, iš kurio jis gauna savo pavadinimą ir gamtos tyrumą.

Tai kalnų yra labai įdomus kraštovaizdis. Vietinės upės šeriami požeminės gėlo vandens, kuris ateina per “nematomą” tarpeklis. Dažnai išsiaiškinti, kur tiksliai šaltinis yra labai sudėtingas, kaip ir vietos kalnus tiek daug smulkių urvų, per kurią, tačiau, ne dideliais kiekiais ir didelio slėgio vandens problema sportbačiai. Jei tokių “nematomų” ir apima pafosas Gegsky kriokliai, kurie kurstė požeminės upės vandenų kategorijai. Pastarasis, savo ruožtu, pakilo iki uolų viršūnėje, jų kelias pro siauras tarpeklis ir eiti žemyn į žemę, sudaranti neįtikėtinai grožio panorama.

Sam Gegsky krioklio aukštis yra 55 metrų, tačiau jis yra laikomas vienu iš Abchazija teritorijoje tyliausias. Nepaisant visų valdžios ir galybės vietos kaime, kur yra ramus ir tylus, o tai gali sutrikdyti tik vandens garsą ir lapų čežėjimas. Daugelis teigia, kad Gagra – tai yra viena iš nedaugelio vietų, kur kiekvienas gali rasti ramybę ir permąstyti visą savo gyvenimą. Čia taip pat galite pagerinti savo sveikatą, atsikratyti daugelio negalavimų tenerife ir tiesiog kvėpuoti šviežią, pilnas ozono ore.

Taip pat verta pažymėti, kad nors kelionė Gegsky krioklys – sveikatingumo paskaitos, kurių metu galite ir mėgautis vietinį pobūdį ir jaustis visiškai adrenalino nuo įspūdingų viršūnių, iš kurių srūva iš didelio greičio rūšies vandeniu Tačiau, prieš laivybos išlaidų įvertinti savo ištvermę – Kai kuriems žmonėms, ypač iš didžiųjų miestų, tokios ilgai vaikščioti gali susirgti iš drėgno oro aikštelė.

Dabar jūs suprantate, kad nenuostabu, viena iš gražiausių vietų pasaulyje jis yra laikomas Gegsky krioklys. Žemėlapyje ši vieta yra labai lengva rasti, ir, jei turite problemų su keliaujant šioje srityje, vietos žmonės, kurie visada buvo gerumas ir svetingumas visada padės jums rasti tinkamą kelią.

Leave a Comment