Filipinai. Atsiliepimai pasakyti, kad jums reikia eiti!

Filipinai… atsiliepimai sako, kad tai yra puiki vieta visiems keliautojams ir aplankyti šioje šalyje, jis yra būtinas. Kodėl? Iš tikrųjų sukelia daug. Bet tarp pagrindinių norėčiau pabrėžti nuostabų virtuvės, egzotiškos gamtos, gražių kurortų, nuostabų itin modernus miestas su dangoraižiais ir gerą klimatą.

1 dalis. Filipinai. Atsiliepimai. Apžvalga

Kiekvienais metais daug turistų čia atvyksta, likti čia, nors laikoma santykinai pigus. Poros, ekologiniai turistai, narai – visi čia rasite daug įdomių dalykų. Galite praleisti laiką keliomis salomis – buvo skatinamas kombinuotas turai.

Kapitalo pavadintas Manila (Filipinai). Atsiliepimai vienbalsiai sutinka, kad tai yra didžiulis konglomeratas, kuris apima 18 miestų. Centre – Telšiai – galite papietauti puikus restoranas pirk pigius lektuvo bilietus internetu | flymaster.lt gatvėje, kuri yra panaši antikvariniai apdaila Ispanija. Rekomenduojama pasivaikščioti palei Promenada ir atsipalaiduokite viename iš institucijos, kurioje jūs tikrai turėtų mėgautis skanūs nacionalinį patiekalą. Vietos restoranai taip pat siūlo Rytų ir Vakarų patiekalų. Seafood yra parengtos atsižvelgiant į kiekvieno Pavienis keliautojas skonį!

Vienas iš pagrindinių kurortų Filipinai – Borakajaus. Tai, žinoma, turėtų būti tiems, kurie domisi naktį “jums patinka šis” gyvenimas. Per dieną galite apsilankyti gražus paplūdimys. Suvenyrų pasirinkimas čia yra tiesiog nuostabi.

2 dalis. Filipinai. Atsiliepimai. Atostogų funkcijos

Filipinuose, karšto atogrąžų klimatas skrydziai i dubaju su flymaster.lt ir didelė drėgmė. Gegužės lietingasis sezonas prasideda, kuriam būdingas didelis ilgio ir baigiasi lapkričio mėnesį. Už laikotarpį nuo gruodžio iki balandžio, Filipinai nustatytas lyginant su sausąją sezoną. Žanras klimato kurortų įsikūręs salyno centre, yra lietaus sezonas nebuvimas. Planuojant kelionę į šią šalį turėtų atkreipti dėmesį, kad klimato sąlygos ištisus metus. Atsižvelgiant į tai, kad yra trys sezonai: kovas-gegužė – šiltas, iš Bir.-Lap. – lietinga, iš gruodis-vasaris – šalti.

Komentarai apie Filipinus rodo, kad tarp salų turi gera, tiek keltais ir lėktuvais. Miestuose galima judėti patogiai ant autobusų, taksi skrydziai i faro (portugalija) su flymaster.lt ir geležinkeliu. Jeepney – taksi, kuris praeityje buvo karinės Jeep. Tai labai populiari forma transportu. Egzotinis variantas – triratukai Pedicabs. Taip pat yra motociklų įrengta keleiviniai vagonai.

Žemės drebėjimai, potvyniai, ugnikalnių išsiveržimai – tai pavojinga. Tačiau nereikia pasiduoti kelionę į šią egzotišką šalį, nes stichinių nelaimių tikimybė – dar destruktyvios gamtos reiškiniai neturi atsitikti taip dažnai. Paprastai turi laukti pranešimo atnaujinti dėl atšaukiamų skrydžių orlaivių. Šioje šalyje saugaus poilsio turistams sąlygomis.

3 dalis. Filipinai. Atsiliepimai. Pramogos

Nardymas, Filipinai – tai puikiai! Atogrąžų jūra, koralų rifai, bestuburiai, kempinės, žuvų įvairovė – visa tai atrodo, kad mėgstu Nardymas turistų.

Bebaimis banglentininkams žavi savo pamokų puikios šalies objektų paplūdimiai. Shiragao saloje vyksta rugsėjo-spalio Pasaulio taurės banglenčių.

Pramogos Filipinų tiek daug, kad niekas nebus nuobodu! Tie, kurie domisi kultūra, yra muziejai, parodos, senovės paminklai.

Leave a Comment