Ekskursijos galima įsigyti tiesiogiai oro uoste

Vakar Marriott Grand Hotel yra VII Metiniai Forumas kelionių maršrutus. Žiema – 2007/2008, Domodedovo tarptautinis oro uostas. Forumas išryškino pagrindines tendencijas turizmo rinkoje intervenciniu laikotarpiu, ir ten buvo susitikimai atstovų aviakompanijų ir kelionių organizatorių suformuoti žiemos turizmo programą 2007/2008.

Po Domodedovo veiklos pastaruosius 7 mėnesius, bendras keleivių srautas pasiekė 10 milijonų, yra 19,6% daugiau, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu 2006 m. dažniausios keleivių skraidina į Jekaterinburgą, Hurgada, Antalija, Vienoje, Londone , Bankokas, Sankt Peterburgas, Čeliabinskas, Tivat ir Baku. Turistų srautų augimas buvo 25%, o turistų, keliaujančių atostogauti žiemą dalis, taip pat 25% vilnius kijevas skrydis metinio nuotėkio. Beveik pusė visų paskutinių žiemos poilsiautojai renkasi Egiptą (24%), po Jungtinių Arabų Emyratų (8%), Tailandas užsidaro trijų geriausių (7%), po Antalija, Barselona, ​​Stambulas, Goa, Rimini ir Zalcburgas.

Dinaminiai turistinių vietų žiemos sezono 2006/2007 tapo Podgoricoje (623%), Tivat (336%), Marsa Alam (177%), Plovdiv (150%), Puketas (85%), Kuusamo (69%) Pafosas (62%), Havana (61%), Turinas (59%). Susidomėjimas Hurgada, Pekinas, Venecija, Rovaniemi, Prahoje, Atėnuose ir Pordubitse padidėjo šiek tiek daugiau nei 30%. Šiek tiek susilpnino turistų susidomėjimą slidinėjimo Insbruke (-45%), Alikantė (-42%), Muscat (-17%), Erzurum (-13%).

Be augimo dinamika

Turistų srautus, forumas taip pat helsinki vilnius buvo naujas technologijas ir paslaugas, naudojamas oro uoste pristatymas. Pavyzdžiui, iš didžiausių pasaulio oro uostų patirtis, planuojama įvesti pardavimo turus oro uoste, įskaitant specialių turų sistemą – bilietus tą pačią dieną. Ši paslauga bus naudinga pirmiausia tranzitinių keleivių, kurie pakeliui iš vieno regiono, kad būtų galima įsigyti kelionių teisė oro uoste, prašome susisiekti su turizmo kelionių operatoriumi ant prekystalio.

Be to, iki 2007 pabaigos Domodedovo oro uoste planuojama įdiegti elektroninio bilieto kioskuose ir savarankiškai diegti. Gerina ir bilietų sistema – iš pigus skrydziai i amerika elektroninio bilieto su

ūkšniniu kodu įvedimas ne tik mokėti ir atsispausdinti bilietą namuose, bet taip pat sukurti skrydį. Į ilgalaikio vystymosi oro uosto – elektroninio bilieto kelionės aeroexpress su perkant jį per svetainė DME priėmimo į miesto terminalo bagažo pristatymo į saugojimo kameroje oro uosto, diegiant vieno bilieto Aeroexpress žeme galimybę įvadą. Be to, netrukus pasirodys prekybos DME Domodedovo Plaza centre. Naujasis prekybos centras yra kaip miestas su gatvėmis, kuris įsikurs koncepcija parduotuvės, restoranai, maisto teismas, automobilių šou ir automobilio parduotuvė, SPA paslaugos, namų gyvenimą (valymas, taisymas drabužių, avalynės), multipleksinį kinas, mini viešbutis ir vaikų centras.

Leave a Comment