Dešimt geriausių slidinėjimo kurortų Europoje apdovanojimą Forbes

 

Tion> Ski.ru

Tion>

Kai jis ateina į žiemos švenčių Europoje, svarbiausia – spėti orus. Šią žiemą dar nėra taip šilta, kaip praėjusiais, kad slidinėjimo sezonas jau prasidėjo, ir gali būti lengvai surenkamos į Alpes. Reitingas sudarytas pagal Forbes, padės padaryti tarp kurortų įvairovė rinktis.

Sankt Christoph (Austrija)

Saint Christophe yra Arlberg, kur, pasak vienos versijos, gimė slidinėjimas. Būtent čia, kad Hans Schneider 1930 sovreshenstvoval albergsky metodas slidinėjimas ir vėliau padarė jį populiarus Šiaurės Amerikoje.

Lech (Austrija)

Įsikūręs netoli Švento Kristoforo mieste, Leh yra labai populiarus tarp turtingųjų ir garsėja. Įprasta išvaizda turistų čia – kailiniai ir slidinėjimo pigus skrydziai i britanija batai pora Strolz, kurie padaryti iš karto.

Kitzbuehel (Austrija)

Įsikūręs Kitzbuehel viduramžių sienos – vienas iš labiausiai žavinčių miestų pasaulyje. Tarp slidininkų jis yra žinomas daugiausia dėl savo kelio į pakalnę Hahnenkamm, kur kasmet rengianti Pasaulio taurės.

Megève (Prancūzija)

Megève – tai ne tik slidinėjimo trasos, bet ir parduotuvių, džiazo barų ir restoranų. Kurortas yra įsikūręs Haute Savoie, tik vieną valandą iš Ženevos. Tiesą sakant sporto čia – nėra svarbu. Ir svarbiausia – ėjimas, skonio bauda patiekalų ir kitų pramogų.

Courchevel (Prancūzija)

Tai tikrai nuostabus slidinėjimo kurortas, kur varžybos vyksta daugelio rūšių žiemos sportui, tapo pigus skrydziai i dubaju labiausiai populiarus atostogų paskirties turtingųjų rusų kalba. Courchevel – tai 372 km slidinėjimo trasų ir 184 liftų ir nuostabus parduotuvių ir klubų.

Meribel (Prancūzija)

Meribel – vidurinioji dalis didelę teritoriją iš trijų slėnių. Čia bauda pasirinkimas takelius ir greitai liftai. Kurorte yra pastatytas ant Austrijos slidinėjimo kaimų medinio namelio modelį. Ypač ši vieta buvo pasirinkta Didžiosios Britanijos.

Cortina (Italija)

Cortina d’Ampezzo – Italijos atsakas į Amerikos ir Šveicarijos Aspen Sankt Moritz. Šlaitai yra gana sudėtinga. Požymių arba vietinio spalvos – niekas eina čiuožinėti iki 11 pietų pogulis pigus skrydziai i suomija trunka tiek, o vakarais visi vaikščioti Corso Italia.

Klosters (Šveicarija)

Klosters vis dar mėgstamas kurortas Britanijos karališkosios šeimos, ir jo stilius yra būdingas ramus prašmatnus apibrėžimą. Slidinėjimas yra įmanoma kaimyninėje Davose arba imtis 7 mylių pėsčiomis į kaimą Kublis.

Moritz (Šveicarija)

Iš tikrųjų, daugelis žiemos sporto buvo išrastas čia 1865 ir Didžiosios Britanijos. St Moritz, su savo 218 mylių takai – ir dabar yra viena iš pirmaujančių kurortų Alpėse. Kur dar galite žaisti polo žiemą apsuptas ledynų?

Zermatt (Šveicarija)

Zermatt – zonos, laisvos nuo kelių transportui. Vienas iš jų yra pakankamai, kad tiems, kurie pavargo nuo kamščių miestiečių rojus. Čia – vienas iš geriausių slidinėjimo ir laipiojimo didžiausią aukštį liftas Europoje.

Leave a Comment