Dėmesio, naujos automobilių gamintojų defektai

Perkant naudotą automobilį verta patikrinti ne tik savo istorija, nekilnojamojo rida arba faktą, kad jis nėra pavogtas, bet verta taip pat turėtų sužinoti, ar automobilis nebuvo gamintojo išėmimą dėl gedimų, o jei paaiškėja, kad pastaraisiais metais būta kokių nors defektų ar ankstesnis savininkas rūpinosi, kad būtų pašalinti šiuos trūkumus.

Gamintojas išėmimai gali apimti auto dalys, pavyzdžiui, defektų, tokių kaip problemų su žibintai, pedalai, oro pagalvės ir elektronikos įvairovė. Kai defektai, kurie yra būtini, kad būtų išvengta, grasinančių vairuotoją ir kitus eismo dalyvius, bet ir kiti defektai yra tiesiog kaip nepatogumų.

Gamintojų išėmimai Raktugamyba ataskaitas.

Tai jūsų automobilio modelis arba jūsų konkrečių sunkvežimis paskelbė susigrąžintus jokių defektų jūs galite mokytis iš Raktugamyba ataskaitas. Dėl iš gamintojų skaičiaus panaikinimo pastaraisiais mėnesiais mes padarėme mūsų duomenų bazės iki šiol. Pakanka, kad įvedate transporto priemonės VIN, kad per kelias akimirkas sužinoti, ar būta kokių nors gamyklinių defektų, kurie turi būti užkirstas kelias arba ji nebuvo. Daugiau informacijos apie tą pačią žalą ataskaitoje taip pat rasite duomenis apie jį, kaip gamintojas įsipareigojo pašalinti gamybos defektų (pvz., Informuoja automobilių savininkai paštu).

Daugiau informacijos apie gamyklinius defektus Raktugamyba ataskaitos daugiausia gali gauti žmonių, kurie perka naudotus automobilius, taip pat tiems, kas norite įsitikinti, kad jų automobiliai ar neseniai Neradome defektų. Laikyti tik nepamiršti, kad mes Naudotų automobilių savininkams ir visą iš gamintojo apie galimus defektus informaciją gali ateiti pirmasis automobilis savininko adresą. Esant tokiai situacijai, visa informacija apie defektus būtų geriausia jų patikrinkite mūsų atnaujintą duomenų raktu gamyba bazę.

Kai kurie iš pastarųjų primena.

Vienas iš didžiausių pastaraisiais mėnesiais pranešimo apie defektus, kurie buvo paskelbta rugsėjo mėnesį, buvo tokių automobilių kaip Dodge (RAM, Durango, įkroviklis, Viper ir Challenger), “Chrysler 200 ir 300, taip pat Jeep Cherokee s Grand Cherokee ir apskritai jie yra 1410000 automobiliai. Šie automobiliai tikrai bus identifikuojamas pagal VIN, bet mes kalbame tik apie JAV pagamintų automobilių, kurie buvo pagaminti nuo 2013 iki 2015 metų. Gamintojai paskelbė, kad galimos trečiosios šalys turėjo neleistiną prieigą prie automobilių informacines sistemas, kurios savo ruožtu gali pakenkti vairo veiklos rezultatus sistemą, kuri gali sukelti nelaimingų atsitikimų keliuose. Todėl teiginys, paminėjo VIN automobilių savininkams bus pranešta elektroniniu paštu, kai jie atvyksta į patikrinimas, ir tada jie bus įkelti tinkamus saugumo programas.

Jie buvo ne tik Dodge ir Jeep automobilių defektai pastaraisiais mėnesiais. 2015 rugsėjo ji buvo paskelbta, kad Dodge Durango ir gaminamas nuo 2012 iki 2013 metų Jeep Grand Cherokee naujų defektų taip pat yra gaminami JAV. Kaip paaiškėjo 477,000 automobiliai gali būti, kad yra problemų su kuro siurblio rele, kuri savo ruožtu gali sukelti variklio gedimą ir kelių eismo nelaimingų atsitikimų rizikos padidėjimą.

Liepos mėnesį buvo paskelbta, kad daugiau nei 400,000 Dodge automobilių modeliai, pavyzdžiui, Ram, Durango, Magnum, įkroviklis, Dakota ir “Chrysler 300 gaminamas iš prieš 2003 iki 2005 metų gali būti problema su oro pagalvė keleivio pusėje, CSN atveju gali rimtai susižeisti. Tačiau tai buvo paskelbta, kad tokį automobilį Dodge Magnum ir įkroviklis, Chrysler 300, taip pat Jeep Commander ir Grand Cherokee gaminamas 2008 metais (350.000 automobiliai), gali būti problema su uždegimo raktą (tuo pačiu klavišu persijungia į padėtį OFF). Tai yra visi defektai bus pašalinti.

Leave a Comment