Dar geriasne ventiliacija augalams

Naujas, supermodernus centrinis ventiliaciniai įrengimai – naujai sukurta inovacinė vėdinimo sistemos Šveicarijos bendrovė, dabar taip pat galima čia! Precedento energijos efektyvumas, tuo pačiu metu – didelės talpos ir beveik tylus veikimas.

Su revoliucinės naują produktų liniją iki atėjo Šveicarijos kompanija “Zehnder Group International AG”. Kalbant apie naujoves, jis yra pirmaujanti odiniu drabuziu taisymas kaune kompanija, kuri gamina ir projektuoja vėdinimo sistemas su šilumos rekuperacija ar išieškojimo. Vėlgi, bendrovės naujai suformuota linija neturi nuvilti.

Naujos serijos buvo pradėtos pagal pavadinimą «ComfoAir”, o jos modeliai yra aukščiausia energinio naudingumo tarp visų tokio tipo įrenginių. Nors buvo naujos serijos modelių daugeliu aspektų netgi gerokai labiau lenkia anksčiau sėkmingai serijos «ComfoAir 350/550» įrangą.

įvairūs variantai

Nauja įranga suskirstoma pagal dydį, ir visi jie yra taip pat didesnis oro krova. Ir toliau bus prieinami trijų dydžių įranga su optimalus oro pralaidumas baigimo – 350, 450 ir 600 m3/h. Tai reiškia, kad “ComfoAir” serijos modeliai yra vienodai tinka tiek butų ir šeimos būstą, taip pat biurų ir pramoninių pastatų. Naujasis «Zehnder» vėdinimo sistemos įranga, taip pat įtakos turėjo visiškai perkurta būsto. Tai ne tik smart buitinė technika, bet taip pat gali pasigirti pažangiausius dizaino sprendimus.

Energijos efektyvumas šiandien yra beveik raktą, kuris yra orientuota į namų elektronika įsigijimo – tuo mažesnis energijos suvartojimas, nes pigiau mėnesio kaina. Jis visiškai gerbia aplinką. Be to, daugelyje Europos šalių energijos vartojimo efektyvumo ir juvelyrikos taisymas kaune reikalavimai tampa vis griežtesni.

Dėka novatoriškos ventiliatoriaus technologija, mašina yra labiau energiją taupančių nei jo pirmtakai. Tuo pačiu metu tai yra tiek galingas ir taip pat tyliau. Šis reiškinys buvo pasiekiama gerokai optimizuoti įrangos vidaus išnaudoti erdvę, todėl jį dislokuoti didesnius šilumokaičius ir gerbėjų. Reikia pažymėti, kad gerbėjai «ComfoAir” įranga atitinka aukščiausius ventiliacijos ir oro kondicionavimo technologinius reikalavimus.

Leave a Comment