Be Sachara turistai išnyksta be pėdsakų

Kitas Vakarų turistų grupė dingo per Sacharos dykumą smėlio pietų Alžyre. Pasak ataskaitos, pareiškė norėjo keturis Vokietijos piliečių – dvi vyresnio amžiaus porų – būdamas 54 metų iki 64 metų nuo Augsburgo mieste. Paskutinį kartą jie buvo pastebėtas kovo 8 centrinėje dalyje Alžyre.

Taigi vasario mėnesio Alžyro Sacharos pabaiga jau prarado keturias kelionių grupes. Iš viso 21 dabar surasti pigius bilietus į Bristolį galite saite flymaster.lt/anglija/bristolis.php žmonių trūksta, įskaitant 16 vokiečių, keturi Šveicarijos ir vienos olandų. Teisėsaugos organai

Alžyras sukelti intensyvų paiešką prarastų žmonių. Į gelbėjimo operacija susijusių sraigtasparnių ir ATV su specialia įranga laive, kad būtų galima aptikti objektus, įskaitant žmogaus kūną, po smėlio sluoksniu.

Pagrindinė versija išlieka prielaida, kad keliautojai o surasti pigius skrydžius į Dubliną patogu puslapyje http://flymaster.lt/airija/dublinas.php pasiklysti. Tačiau policija neturėjo apie pagrobimo versiją neįtraukti. Pasak policijos, daugelyje paslaptingo vyksta. Taigi, jūs negalite rasti pėdsakai džipai ir motociklų, kurie persikėlė turistų. Be to, išnykus atsiranda įvairiose srityse miestų, esančių dideliu atstumu vienas nuo kito – Janet Illizi, Uargla ir Tamanrasset. Pastarasis faktas kelia abejonių dėl Alžyro pagrobėjų o gauti lėktuvų bilietus Wizzair yra galimybe internetu flymaster.lt/oro-linijos/wizzair.php gauja specializuojasi užsienio piliečių surinkimo atsiradimo hipotezę.

Pietų Alžyro yra itin turizmo vieta. Tai labai retai apgyvendintose vietovėse, neturi jokio ryšio. Tačiau pietiniuose šalies rajonuose Islamo ekstremistų grupės Mokhtar Belmokhtar. Prieš keletą metų, iš Warlord grėsmė privertė organizatoriai ralis Paryžius – Dakaras keisti lenktynių maršruto. Be to, pasienyje su Nigerio, Malio ir Libija sritys foraged daug kontrabandininkų, įskaitant ginklų ir narkotikų prekeivių.

Ryšium su paslaptingą incidentą praėjusį mėnesį, oficiali Berlynas antradienį rekomendavo, kad Vokietijos piliečiai atsisakyti turistinių kelionių į Alžyro Sacharoje, ITAR-TASS pranešė.

Leave a Comment