Baseinas – įdomus šeimyniniam poilsiui oazė

Baseinas statybos būtinumą kieme yra neabejotinai rimtas ir apgalvotos sprendimas, tačiau gana Małostkowy planavimo procesas prasideda tik po to, kai.

Baseine neapsiriboja kasimo duobę sukūrimo kiemo ir jos užpildymo vandeniu viduryje. Jau daugelį metų šeimos baseinas tarnaus kaip rekreacinės zonos ir ramybės oazė, todėl reikia atidžiai suplanuoti kiekvienos sėdimosios pakelto detalę.

Vienas iš pirmųjų sprendimų pagal senamiescioapartamentai.lt/, kurių reikia imtis prieš pat baseinu statybos, tai yra pageidautinas dydis ir forma. Daugiausia dėmesio skiriama, kaip jūsų šeima planuoja naudoti baseinas. Jei esate sporto ir plaukimo gerbėjų mielai įtraukti į savo treniruočių plano, stačiakampio formos bus lengviau išmatuoti atstumą plaukti. Jeigu šeima augina mažų vaikų, tai būtų protinga apsvarstyti suapvalinti, “L”, ar “8″ forma, sukurti seklių dalį baseinas.

Svarbu atidžiai planuoti baseino dydį. Kuo didesnis baseinas praverčia sporto gerbėjai ir šeimoms banguoti, o mažesnis baseinas pakaks, kaip kai kurių žmonių poilsiui. Taip pat atsižvelgiama į bendras dydis kieme – ar norite baseinas užima tik nedidelę dalį savo teritorijoje arba tapti centrinis elementas? Tiesa, baseinas negali būti sumažintas kitų veiklos ir tikslų reikiamo ploto sąskaita, ir suteikti vietos kieme taip pat yra nemokama ir saugus plaukimas.

Medžiaga yra svarbi

Planuojant baseino statybos, jums reikia pasirinkti tinkamiausias medžiagas, visų pirma į baseino paviršiaus vietas. Built-in antžeminės baseinai paprastai trys pasirinkimai. Kiekvienas turi savo privalumų ir trūkumų, todėl nuolat juos omenyje, siekiant atrinkti tinkamiausią.

Stiklo pluoštas: lengviausia medžiagos išlaikyti, tačiau, sudaro aukštos sujungimo išlaidas.

Betono: leidžia sukurti įvairių formų baseinams, tačiau reikalauja dažnos priežiūros.

Vinilas: medžiaga su mažiausių įsikūrimo išlaidas, tačiau lengvai ir greitai plyšimo.

Baseino danga

Po to, kai buvo susitaikyti su pagrindiniame baseine įrengimo komponentų, būtinai pagalvokite apie apylinkes aprėptį. Gali apsieiti su labai minimalus, baseino ribų dugną, arba sukurti didesni, su jungiamuoju lauko plotą.

Populiarus baseinas ir kiemo dangos

Betono: pigiausias medžiagos, kuri gali būti išgraviruotas ir dažytos vizualiai mimikos kitų medžiagų. Ji nereikalauja ypatingos priežiūros su piguspervezimai.lt/, todėl jos priežiūra neatsižvelgiama daug laiko ir kantrybės.

Plytelės: parengti aukštąjį diegimo išlaidas, bet jis yra labai patvari medžiaga. Netoli baseinas bus naudinga žaliava ir grubus tekstūros medžiagos, todėl plytelės turi būti gydomi specialaus neslystančia medžiaga.

Mediena: nepaisant to, kad didelės išlaidos šios medžiagos nėra populiarus lauko plotas grindys yra puikiai šiltas ir malonus ėjimas. Jei medis yra reguliariai gydyti ir tinkamai rūpinamasi, jis tarnauja labai ilgai, ir padidinti bendrą vertę namuose.

Leave a Comment