Astrachanė draustinis. Kelionių patarimai

Jei norite mėgautis gamtos grožį Volgos regione, apsilankykite Astrakhan. Lankytini regiono dėl teisės veda prie unikalaus gamtos apsauga – Astrachanė biosferos rezervatas. Jo plotas daugiau nei 60.000 hektarų klasifikuojami kaip tarptautinės reikšmės šlapžemių. Buferinė zona plotas – apie 31.000 ha vandens plotas – daugiau nei 12.000 ha.

Astrachanės rezervatas buvo įkurtas 1919 metais dekretu Lenino Volgos deltoje ištirti ir išsaugoti savo unikalų pobūdį. Rezervas yra Volgos deltoje dėl daugybės salų, atskirtų kanalų. Teritorinė rezervas yra padalintas į tris atskiras priežasčių: Damchiksky, Trehizbinsky ir Obzhorovsky.

Unikalus ir įdomus flora rezervą dėl nuolat kintančios lygio Kaspijos jūros ir Volga įteka į jį. Tuo rezervo auga 293 rūšių įvairių augalų, įskaitant vandenį. Tarp poilsines keliones jų yra išvardyti Raudonąją knygą (pvz. chilim arba lotoso) augalai. Kiekvienas žmogus žydi lotosai šie aplankytų vietų daug turistų sezono metus.

Fauna, gyvenančios Astrachanė Reserve, taip pat yra gana įvairi. Dėl sudėtingų aplinkos gyvena apie 30 rūšių žinduolių teritorijoje. Tai ondatros, vandens paukščiai, ūdros, usūrinis šuo. Kanadinės audinės veisiami tiek palankių gamtinių sąlygų save, kad gyventojai turi dirbtinai suvaržyti.

Be to, Astrachanės rezervatas yra pasaulyje garsėja savo paukščių fauną. Jų gyventojai sudaro daugiau nei 230 rūšių. Tai antys, žąsys, kirai ir kiti paukščiai. Mute Swan, beveik išnyko per Volgos deltos rezervo sukūrimo, šiandien atgavo jėgas, jos gyventojai siekia 4-5 tūkst kopijas.

Šiandien, remiantis mokslinės veiklos rezervą ištirti Volgos deltos gamtą. Kaspijos ornitologinis keliones i kemera stotis užima retų paukščių, žinomų visame pasaulyje tyrimas. Dėl rezervo turi savo gamtos muziejus.

Astrachanės rezervas prieš kitus pradėjo kurti ekologinį turizmą. Šių dienų, skirtų 13 maršrutus vaikų ir suaugusiųjų pažinimo orientacijos, ir specialios ekologinės ekskursijos skirtas mėgėjų ornitologų. Cordon specialus rezervas, pastatytas bendrabutis-apgyvendinimą viešbutyje turistams, siūlanti keliones nuo 1 iki 3-4 dienų. Maršrutuose turistai atlikti apie kateriams.

Norintys aplankyti šią unikalią vietą galime rekomenduoti ten per laikotarpį nuo vasaros vidurio iki pirmųjų dienų rugsėjį. Tai žydėjimo lotoso laikas, kuris yra puikus reginys. Į ekskursijos programą suteikia specialias botaniniame draustinyje ekskursijos mėgėjams gražių ir retų augalų.

Žvejyba ir medžioklė Astrachanė teisingai keliones i italija garsėja visoje šalyje. Daugelis paukščių rūšių, kurios gyvena Volgos deltoje, kad medžioklė jiems geriausių Rusijos. Populiariausias yra medžioklės ančių arba žąsų.

Kitos lankytinos miestai – žvejybos ir povandeninę medžioklę. Sugavimo žuvis sveria 10-15 svarų per šių dalių nėra neįprasta sėkmė – tokie egzemplioriai yra sugauti pakankamai dažnai. Balandžio-gegužės ir liepos iki spalio didžiausią kramtymas, ir daug vandens telkinių paukščių. Todėl šių mėnesių sezono turi medžioklei ir žvejybai. Organizacija užsiima tokio poilsio daug specializuotų duomenų bazių. Už sėkmingą kelionę geriau rūpintis pirkimo priemonę, kaip antai leidimo medžioti. Tai yra būtent tai dokumentas, leidžiantis vieną ar sezoninį medžioti tam tikrose žemėse, nurodant rūšį ir leidimų skaičių už šaudymo žaidimas. Tokie leidimai leidžia medžiotojai saugoti įrašus ir išsaugoti florą ir fauną medžioklės srityje.

Leave a Comment