Apie terasos grindų.

Aš pamiršau papasakoti apie terasos grindų. Tai uzbetonota prieš dvi savaites, kai nebuvo jokių šalčio ir sniego krito. Taip sakant – ne paskutinę minutę.
Statybininkas sakė šiek tiek nuostolių dėl šalčių nieko, galiausiai betonas gali pridėti šiek tiek specialių priedų, kuriuos ji neužšąla rūšiuoti, bet aš nepasitikiu visai daug. Manau, kad tai yra geriau sabetonēt grindis, o pliusas laipsnių, o tada chemikas negali žinoti, kas bus patenkinti. Taigi norėjau kiemelį grindys tikrai bus padaryta tašką Salam, bet vienu metu atrodė, kad šį rudenį liks be grindų, nes meistrai buvo toli ilgą laiką, ir grindų klojimas įtrauka lapkritį.
Terasa atidaryta, ji ribojasi iš dviejų pusių namo sienos ir taip pat turi per jį stogą, o kitos dvi kraštinės yra atvira vėjo, sniego, šalčio ir lietaus. Žinoma, blogiausiu atveju gali nebetonēt grindys – palikti jį pavasarį, bet aš, ypač jo žmona jau seniai pavargo peršokti per pusė – duobė buvo gana giliai. Ir dabar jis taip pat buvo uždara duris – man atrodė, vaiduokliškas miręs nuo duobės lipti į kambarį arba ant balansavimo lentą pėsčiųjų tiltų, kaip tai darė meistrų.
Tiesą sakant, nebuvo jokių kliūčių tai padaryti buvo suteikta -cements, taip pat stovėjo žemę ant statyti smėlio krūva – tik atidėtas su metaliniai garazo vartai vilnius kažkuo užpildyti duobę grindų iki reikiamo aukščio padidėjusi terasoje. statybininkas sakė ji bus surinkti, senų plytų ten garbanojimo teritorijoje, bus įdėti juos į apatinį turo ir erdvės likusios bus užpildyta su tuo pačiu smėliu.
Aš jau norėjo išgelbėti daugiau smėlio, nes jie vis dar bus reikalingi man statyti nuožulniu rampa iš terasos, bet statybininkas sakė, kad daug plytų negali būti apačioje, nes gali atsitikti taip, kad tarp jų lieka tušti lizdai, kurie gali būti užpildyta, ir tada pagal betono gali būti kai tuštumos rūšies, ir jis būtų ne gera. Norėdami juos pašalinti, smėlis būtų pilti į vandenį ir jānoblietē, bet dabar abu turi beprotišką skaičių – iki šalnų užpilkite požeminę vandens. Taigi, mes apsistojo siūlomo varianto meistrų – tik plytų apačioje, ir vienu sluoksniu ir tarpai.
Sutarta, kad tarp smėlio ir betono grindų paviršiais Galimybė putų – šiuo atveju, jei kada nors sadomājam terasa paverstas uždaroje erdvėje – siekiant išvengti šaltų grindų. Pirkimo putų neturėjo jokių problemų – aš nuėjau į rajono centrą, nusipirkau reikiamą kiekį ir atnešė jį į savo mašiną. Pirkimo buvo naudinga – be jokių puošmenų, in room plotis ir ilgis gali turėti visą plokštę, jie sandeliuko durys kaina nebuvo įjungti. Man atrodė, sėkmingai sutapimas, bet meistrai sako, kad tai buvo, kaip jie buvo pavertę erdvę – į patį ekonomiškas ir lengviau ir greičiau dirbti.
Taip sklandžiai, kaip pasakojimo čia, bet nėjo, nes terasoje viršutinės dalies tai buvo šiek tiek per didelis – Jei lygis konkrečiu atveju, terasa grindys turi būti didesnis nei kambario. Viršutinis sluoksnis iš plytų buvo noskaldīt išjungtas.
Kartu su nustatytomis grindis ir namų apyvokos kambarys terasa grindų meistrų, tiesiog padarė jį kitaip, mediniai pabėgiai remiantis plytų žinutes. Aukštas izoliacija yra ne kaip nors Turiu aišku, kad mes niekada nebus ten gyventi. Grindų denio pagamintas iš OSB pats, kaip kambarį. Aš nežinau, gal vėliau ieklāsim ten linoleumas grindims turi būti švaresnis, bet ir OSB man labai gerai, kaip ji.
Po klojant grindis abu skyriai jaučiasi, pavyzdžiui, platesnis, namų apyvokos kambarys, be jokių problemų tilptų visi mano sodo įrangos ir daugiau nei tai. Man pavyko įdėti ten pastaraisiais obuolių.
Kai kiemo aukšte buvo pasiruošęs, magistrus iestiprināja mansarda kopėčios nuolatinė vieta kai pusė iš terasos krašto metrų, todėl, kad vienas gali lengvai pradėti laipioti. Gal su laiku aš Leidžia padaryti realią laiptais, tačiau tai nebus lengva, nes dėl vietos trūkumo jie bus ten. Bet ant laiptų Aš manau vėliau.

Leave a Comment